Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villanyszerelőként ez reális...

Villanyszerelőként ez reális fizetés?

Figyelt kérdés
2 év munkatapasztalat, kiváló szabványismeret, vagyonvédelmi rendszerszerelő szakképesítés, lakossági, kisipari, mérőhelyi, riasztós, kamerás tapasztalat, felsőfokú angol tudás (technikai leírásokhoz, szabványokhoz). A fizetés nettó 330, pest megyében. Reális ez? Munkaterüteken totál kontár szakiktól hallottam már, hogy ők napi 20-25 alatt már nem mennek sehova dolgozni. Én kapok keveset vagy csak szeret mindenki nagyot mondani?

2022. jan. 8. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Reális. Fejér megyében ennyit sem fizetnek. Festőként 300 ezer a plafon amit kapok. Az viszont pozitív, hogy nem kell ebédszünetet ledolgozni mint más területeken, nem 12 óra mint egy Don Pepe futárnak, és csak 4-ig dolgozunk általában. Ez van, máshol se jobb.
2022. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
43%

Ha beosztott vagy normális.

Vállalkozóként nagyon karcsú. Ott ahogy írtad a napi 20-25alatt meg sem mozdulnak. Kezd el kiépíteni az ügyfélköröd és kapcsolataikat, anélkül nem lesz nagy lóvé.

2022. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Beosztottként teljesen reális. Fogsz még nagyobbakat is hallani, hogy segédmunkásként veri magát hogy napi 30-at kap. Persze a fele sem igaz
2022. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Alkalmazott vagyok, igen. Én kicsit keveslem, főleg a mostani pénzromlás fényében. Villamos biztonsági felülvizsgáló dobna rajta érdemlegesen? Azt 1 év múlva tudom megcsinálni.
2022. jan. 8. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

Nagyjából reális, igen.


Ne a GYK legyen a kiindulópont, mert itt szeretnek nagyot mondani, aztán a való életben meg csak fogod a fejed, hogy mi van.


Itt persze, ha valaki valamihez ért, az már nettó 1m alatt ki sem akarja tenni a lábát otthonról. Vicc az egész, ami itt megy.


Rengeteg villanyszerelőt ismertem, mert ilyen cégnél dolgoztam, és igen, kb. ez a fizetés reális, amit leírtál.


Vállalkozóként se vár a Miami Beach, hatalmasat kell teljesítened ahhoz, hogy sok milliót keress, de ott igen, van lehetőség.

2022. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
vállalkozóként nekem általában 1M - 1,2M marad meg, értelmetlen alkalmazottként dolgoznod
2022. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Svajcban keresek alkalmazottkent netto 6000 frankot 8 oraban es a lakas berleti dijanak a felet fizeti a ceg. Szar az a ber kerdezo. Go nyugat.
2022. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Megalázóan kevés legalább nettó 5-600 ezret kéne hogy eres
2022. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
naygon kevés én napi 50 ezretkapok
2022. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, itt is elég vegyes a kép. Vállalkozás mindenképpen tervben van, de azért még rengeteg mindent kell tennem.
2022. jan. 9. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!