Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Libri/Lírában dolgozók mennyit...

Libri/Lírában dolgozók mennyit keresnek?

Figyelt kérdés

Nyilván azoktól kérdezném akik ott dolgoznak pl eladóként.

Hány órát és mennyi a havi fizetés?



2022. jan. 9. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimálbér.
2022. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem minimálbér, de az is nyilvánvaló, hogy nem sokkal felette. Ha 200 bruttó a minimál, akkor mondjuk keresnek 220-at pl. Nem kell nagy zseninek lenni, hogy ezt kikövetkeztesd.
2022. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Konkrétan nem tudom mennyit keresnek, de azt tudom, hogy volt olyan ismerősöm, aki állami szférás állást hagyott ott, majd elkezdett dolgozni egy könyvesboltban (nemtom, hogy Libri volt-e, de gondolom hasonló). Szóval ebből arra következtetek, hogy egy àtlag hivatali bérnél azért jobb sztem.
2022. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
3, nekem is volt egy tanár ismerősöm aki a Libribe ment.
2022. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Van egy ismerősöm aki a Libriben dolgozik ő két évig 260 bruttóval dolgozott, nemrég emelték meg neki 302 bruttóra viszont ez egy nagyvárosi Libri (Budapest) így nagyobb a forgalom is, és ő már nem is tudom milyen pozícióval keres ennyit a Libriben, de nem csak eladói munkát végez, hanem egyfajta ügyfélszolgálatit is ahol ő rendeli be az adott boltba az éppen érkező könyveket is. Neki ez jelenleg még megéri mert 25 év alatti így SZJA kedvezményre jogosult olyan két és fél évig így nettóba 246 ezret kap bérkalkulátor szerint készhez.
2022. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!