Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Duna House ingatlanértékesítő...

Duna House ingatlanértékesítő munka milyen? (Fizetés,munkaidő, van egyáltalán normális fizetés vagy csak jutalék?)

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Amit én hallottam, hogy az első félévet ingyen munkával képzelik el.
2022. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Fizetned kell a képzésért. A DH előírja saját tanfolyamának az elvégzését. Fizetned kell az iroda használatért, a hirdetésekért és ha eladsz valami ingatlant, akkor a bevétel nagy részét a DH lenyúlja. A lakás bemutatásokra a te költségedből kell oda utaznod. Vállalkozást kell indítanod. Ezt nem közlik az első alkalommal. Úgy beszélnek erről a tevékenységről mintha egy normális állás lenne.


Nagyon nagy az elvándorlás. Évente behülyítenek 2-3 ezer embert de az összlétszám mindig 2 ezer körül van. Tehát 10 év alatt kb. 20 ezer csalódott ember hagyja el őket. Ha nem megy jól az üzlet akkor természetesen te leszel a hibás. Nem úgy csinálod ahogy tanítják, nem csinálod elég kitartóan, nem dolgozol 24 órát vagy nem vagy alkalmas. Ha rájössz hogy nem érdemes tovább csinálni és befejezed, akkor az általad beszervezett értékesítendő ingatlanokat az irodavezető fogja tovább hirdetni és a jutalékot biztosan nem fogja utánad küldeni.


Kihasználják az embereket. Az iroda vezetők nagyot kaszálnak. Az ő érdekük hogy fenntartsák a sikeresség látszatát. Jöjjenek új emberek akiket ingyen lehet dolgoztatni.


Légy óvatos és gyanakvó!

2022. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért pontoztátok le kommentár nélkül a válaszomat?


Ha más a véleményetek, akkor érveljetek!

2022. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tényleg nem lesz egyből fizetésed és ne várj 10.-én X összeget.

Ez egy vállalkozás, amibe energiát, pénzt és időt kell belerakni.

Ha jelenleg nincs alaptőkéd (kb ami a megélhetésedet fedezi), hogy vállalkozásba kezdj, akkor nem ajánlom, mert szenvedős lesz. Ha belevágsz számolj azzal, hogy elsőnek több lesz a kiadás, mint a bevétel az első hónapokban. Kell egy kisebb egy hetes képzést is megcsinálnod, majd ezután elkezdeted a munkát. Sok hideghívás, sok türelem és munka. Ha ezeket nem tudod beletenni, akkor ne várd a kiemelkedő fizetést, mert nem lesz. Tudd, hogy az első hónapok nem a legszebbek lesznek, de a munka meghozza gyümölcsét. Ha ezeket letudod gyűrni az elején utána már nem kell kínlódnod. Szerintem ennyi infóval eltudod dönteni merj-e belevágni vagy sem.

2023. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!