Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21 éves vagyok, másodéves...

21 éves vagyok, másodéves egyetemista. Ingatlanértékesítőként szeretnék dolgozni egyetem után. A mostani vizsgáimat szét csalom, egész nap kockulok, eljárok dolgozni és ennyi, semminek érzem magam. Hogy legyek aktívabb/keressek több pénzt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a pénzkereset nem feltétlen van összefüggésben a kifinomult, morális jellemmel. Ami engem illet, én inkább az utóbbival foglalkoznék.
2022. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a megbízható embernek van esélye odáig jutni, hogy "övé legyen a megbízás" (éérdekes!), rendszertől független módon, tényleges piaci alapokon. Ez kb akkora axióma, mint a két pont közti legrövidebb úté. Kb én nem értem, mit nem lehet érteni rajta. Persze ha pont a normálisabbak feketelistáira szeretnél szinte azonnal felkerülni, akkor taposs utat magadnak, sok sikert, hátha te leszel túlerőben!
2022. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Szerintem próbált meg lassan csökkenteni a kockulás mennyiségét, és azokban az időkben tanulni. Idézd fel, miért mentél arra a szakra, és ezt próbáld meg motivációként használni. De az is lehet, hogy azért érzed így, mert kimerültél munka és egyetem mellett. Akkor viszont valahogyan szorítanod kellene időt a pihenésre.
2022. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!