Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi nélkül lehetek...

Érettségi nélkül lehetek Ingatlan közvetítő a Duna House-nál?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy nincs feltüntetve az elvárások között az hogy érettségi kéne a tavaly előtti álláshirdetésben még fel volt tüntetve ezért érdeklődnék tudnátok erre nekem pontos jelenleg aktuális választ adni. Természetesen rajta vagyok hogy meglegyen az érettségim de egyelőre nincs meg.

Köszönöm hogy segítesz te is leírod a tapasztalataidat.

Mindenkinek szép estét kívánok!



#Ingatlan, ingatlanos, ingatlanközvetítő, ingatlanügynök, #Ingatag, ingóság, ing, nyakkendő, zakó, Mercedes,álommeló, #Jó fizetés, csinos titkárnő, rátukmálás, rásózás, #Meggyőzés, vállalkozó, vállalkozó szellem, villa, lakàs, eladó #Kiadó, ènisipyetvennék, érettségi, tanulmány, műveltség, #Főiskola, középiskola, gimnázium , ingatlanos képző akademia
2022. jan. 12. 16:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen, mivel végzettségköteles tevékenység, és az ingatlanos tanfolyamhoz kell bemenetként az érettségi, viszont biztonságiőr, sofőr, buszvezető, taxis, gumis, parkolóőr, aranykalászos gazda, villanyszerelő, szobafestő, kőműves, targoncás, darukezelő, autószerelő (stb). még simán lehetsz, ahhoz elég az általános iskolai végzettség.

(10. évfolyam megléte).

2022. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!