Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi nélkül lehetek...

Érettségi nélkül lehetek Ingatlan közvetítő a Duna House-nál?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy nincs feltüntetve az elvárások között az hogy érettségi kéne a tavaly előtti álláshirdetésben még fel volt tüntetve ezért érdeklődnék tudnátok erre nekem pontos jelenleg aktuális választ adni. Természetesen rajta vagyok hogy meglegyen az érettségim de egyelőre nincs meg.

Köszönöm hogy segítesz te is leírod a tapasztalataidat.

Mindenkinek szép estét kívánok!



#Ingatlan, ingatlanos, ingatlanközvetítő, ingatlanügynök, #Ingatag, ingóság, ing, nyakkendő, zakó, Mercedes,álommeló, #Jó fizetés, csinos titkárnő, rátukmálás, rásózás, #Meggyőzés, vállalkozó, vállalkozó szellem, villa, lakàs, eladó #Kiadó, ènisipyetvennék, érettségi, tanulmány, műveltség, #Főiskola, középiskola, gimnázium , ingatlanos képző akademia
2022. jan. 12. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ehhez min. valami ingatlanközvetítői képzés kell, oda meg lehet elvárás az érettségi
2022. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az ingatlanközvetítő képzést érettségi végzettség birtokában lehet megkezdeni."


[link]

2022. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat. Akkor belehuzok a tanulásba ;)
2022. jan. 12. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
hajrá 🙂
2022. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon ne alapozz erre a munkára, ahogy én hallottam, jó fél évig nem kapsz bért, majd csak utána, ha már villantottál valamit.
2022. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért lenne mellékállásom mellette :D
2022. jan. 12. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi nélkül közvetítő nem, max vezérigazgató :)
2022. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért pont a DH? Az ingatlanos cégek közül csomó normálisabb van, (tegyük fel, hogy az ingatlanközvetítő és normális szavakat le lehet írni 1 mondatban). A helyedben én inkább egy kisebb irodánál próbálkoznék. Persze ott is ingyen fogsz dolgozni az elején.
2022. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as köszönöm, elvileg a DH-nak van a legnagyobb hálózata, ebből következően biztosabb a pénz úgy gondolom :)



7 Haha 😂 Akkor ideje vezérigazgatónak is jelentkezni 😀

2022. jan. 16. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es: tudod ez olyan, mint "vendéglátással szeretnék foglalkozni, ezért elmegyek a McDonalds-hoz dolgozni, mert nekik van a legnagyobb hálózatuk, biztos tudják mit csinálnak".

Tudni tudják, de ettől még nem biztos, hogy amit náluk tanulsz, attól leszel jó vendéglős. A DH az ingatlanpiacon az kb. olyan mint a McDonalds a vendéglők között.

2022. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!