Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő gépészmérnökként mennyi...

Kezdő gépészmérnökként mennyi a reális bérigény az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Rólam:

-BME gépész bsc + (jövőre végzek) msc

-1,5 viszonylag releváns GYAKORNOKI tapasztalat, német multi, K+F

-erős angol


Ideális munkahely:

-Budapest és környéke

-Lehetőleg multi

-Ne excelmérnök legyek, de ne is égjek ki a stressztől fél év után

-Fizessenek minél többet :D



2022. jan. 12. 17:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Konkrétan Continental, Bosch, Knorr-Bremse, Thyssenkrupp meg hasonlók budapesti telephelyére gondoltam. Azt hallottam ezek jól fizetnek.

Ázsiai céget B tervnek gondoltam ugródeszkának. És pl Samsungnál azt hallottam nem fizetnek rosszul+ hétvégét 150-200%ban kifizetik. Ezt nyomnám 1-2 évig amíg még fiatal vagyok. Ez nem tom mennyire hülyeség

2022. jan. 14. 00:36
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugródeszkának jó a Samsung. Csak bírni kell. A mobilodat leragasztják minden nap, ki es becsekkolás elég komoly minden nap, stb. Nagyon szigorúak csak meg kell szokni, jó angol kell a sok ukrán melós miatt. Én ezeket hallottam.
2022. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%
Szintén gépészmérnök vagyok, én átnyargaltam pont ezek miatt. Ma már közgazdász vagyok, forgatom a vagyonom, értek hozzá. Anno nagy sláger volt kamuzni, hogy mérnökhiány van. Nem hiába... Ma már szakácsnak tanulnék. Kaja van, fizuka mehet félre, letusolsz az öltözőben.
2022. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
nettó 1 misi
2022. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja osztrákoknál esetleg 😂
2022. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!