Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés során különbséget...

Álláskeresés során különbséget tesznek hamarosan záróvizsgázó és lediplomázott között?

Figyelt kérdés
Az abszolutórium már megvan.

2022. jan. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek van végzettsége, a másiknak nincs. Így nyilván különbséget tehetnek és tesznek is többségében.
2022. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is fél évvel később záró vizsgáztam abszolválás után. Álláskeresésnél elmondtam mi a szitu, nem érdekelte őket annyira, ha a tudásod megvolt a munkakörhöz. kb csak egy papír hiányzik csak a kezedből. Illetve már nem vagy diák. Olyan helyen szívás, ahol bértáblázat van és diplomával többet keresnél.
2022. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így is úgy is zöldfülű kezdő.

A papír másodlagos.

2022. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nincs kulonbseg, a gyakorlatban meg igenis van. Akkoriban az egyetemen volt egy allasborze es ott valami munkakeresesi trening és volt egy ilyen kerdes. Ott no azt mondta, h nyigodtan lehet jelentkezni allasokra igy is, a cegek orulnek neki. Na a gyakorlat nalam azt mutatta, hogyha sikerult eljutni az interjura es ott elmondtam h mi a helyzet, azonnal megvaltozott az addigi hangnem... es volt ahol megkaptam, h majd a diplomaval jelentekezzek. Bar ez 4 eve volt, lehet azota valtozas van.
2022. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát remélem. Nem néznék szépen ha én 4 éve lediplomáztam, és úgy kezelnének, mint aki most záróvizsgázik csak...
2022. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (IT multi) nem - a papír senkit nem érdekel, csak az mit tudsz.
2022. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!