Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi + dekoratív megjelen...

Érettségi + dekoratív megjelenés. Milyen állásra pályázhatok eséllyel? (Erotikus kizárva, nő,20 éves)

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 06:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legjobb esetben titkárnői.
2010. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
de térdvédőt vigyél magaddal
2010. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Titkarno, felszolgalo, recepcios, takarito, penztaros.
2010. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érettségivel? titkárnő? Na ne vicceljünk már!

Pultos, eladó, pénztáros stb.

Nekem pénzügyi számviteli ügyintéző a szakmám, de megis titkárnőnek felsőfokú szakképesítést szoktak általában kérni, persze ki lehet fogni, oda meg a gyakorlat kell

Pályakezdőként sajnos nehéz az elhelyezkedés, mivel nincs gyakorlatod...

2010. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolkoztál azon, hogy valami szakmát szerezz?

Elmész recepciósnak, ott kb. semmit se kell csinálni egész nap és közben simán tanulhatsz valamit.

2010. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
pl. OTP, telefonos osztály. Bár tudtommal ide is nehéz bekerülni, elég jól rostálnak, IQ teszt, számolási készség felmérés, és pszichológusi vizsgálat.
2010. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hostess. Ez erre elegendő.

Ha amúgy intelligens vagy, akkor titkárnő, recepciós, hasonlók is ok (én pl. egyetemista vagyok, tehát csak érettségim van és titkárnőként dolgozom). De ha inkább butuska vagy, akkor nem is érdemes próbálkozni (ne haragudj, nem megsérteni akartalak, csak a két lehetőséget írtam le :) ).


De a legjobb, ha tanulsz legalább egy szakmát :)

2010. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van még ügyintézői szakmám is, de nem láttam még azzal kapcsolatban álláshirdetést, ezért írtam csak az érettségit.
2010. szept. 9. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:
protekció,mindenhová
2010. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pályázhatsz mindenféle ügyfélszolgálatos állásra, pl. multiknál, bankoknál, telefontársaságoknál, de szinte minden nagyobb cégnek van ügyfélszolgálata. Sőt, van az állami szervezeteknek is, pl. TB, APEH, stb. Alaposan betanítják a dolgozókat és az ilyen állásokhoz nem kell agysebész diploma, ettől ne félj. Viszont a kellemes, ápolt külső fontos. Szerintem ne csak hirdetésekre pályázz, hanem küldd be közvetlenül a cégek HR osztályára az életrajzodat egy jól sikerült fényképpel. Ha csini vagy akkor ez nem lesz gond (de azért kulturált fotó legyen, tehát semmi egész alakos, fürdőruhás, bulizós :). Vannak telefonos ügyfélszolgálatok is, un. call-centerek, érettségivel ilyenekre is nyugodtan pályázhatsz szerintem. Vannak a felvételinél tesztek, de ettől ne ijedj meg, mert főleg azt nézik hogy van-e türelmed az emberekhez, kedves vagy-e, segítőkész vagy-e, stb. Nem professzorokat keresnek ezekre állásokra :).

Vagy pl. a divatüzletek is szeretik a csinos eladólányokat, pl. plázákban vagy a belvárosban és szerintem ezek a cégek sem ragaszkodnak a szakirányú végzettséghez. De itt se várj álláshirdetésre, keresd meg a boltokat és érdeklődj hogy van-e munka.

Sok sikert!

2010. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!