Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pincér megjelenés? (szakáll,...

Pincér megjelenés? (szakáll, hosszú haj)

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy pincérként mennyire tolerálják férfiaknál a szakállt és a hosszú hajat, ugyanis én növesztem a hajam és szakállas vagyok. Rövidesen végzek a szakmával (tanfolyamon keresztül), a gyakorlati helyen ahol vagyok már szóltak a szakállért (ápolt), de nagynehezen belementek hogy maradhasson (elit hely, kávézó cukrászda és étterem egyben, belváros sétálóutcájában) a hajam 8-9 cm hosszú kb, de azért még nem szóltak (hátrafésült). Mik a tapasztalatok erről?
2010. júl. 9. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ne haragudj, de azért egy pinvcér megjelenéséhez hozzátartozna az igényesség is, én magam is kiakadnék ha egy bozontos, ápolatlan pincér akarna kiszolgálni, sőt vszínű oda többet nem mennék ... ez egy olyan terület ahol fokozottan adni kell magadra, szal sztem ezen gondolkodj el
2010. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Én sem mennék olyan helyre,ahol a pincér szakállas,hosszúhajú,tetovált stb. A pincér megjelenése minősíti a helyet is. Ahol eltűrnek egy ilyen pincért,ott a konyha sem lehet valami jó.
2010. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy formára vágott kicsi szakáll és hátrakötött haj miért lenne igénytelen?
2010. júl. 9. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Megmondom mért,mert nem gusztusos ha az ételben benn a haj szál. fúúj

Szerinted az gusztusos?

Mert akkor jóétvágyat.

Hiába van felkötve attol még bele mehet az ételbe a haj.

2010. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a hosszú hajú lány pincérekkel mi a helyzet?
2010. júl. 9. 14:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Na meg nem értem, ti most ilyen szőrös nagydarab állatot képzeltek el, de írtam hogy hátrafésült haj, és rövid, ápolt szakáll borotvált arccal. Egyébként én láttam már bajszos és szakállas pincért is, 3 csillagos szállodában, szóval gondolom megoszlanak erről a vélemények.
2010. júl. 9. 14:38
 7/7 anonim válasza:
100%

Nem tudom, lehet hogy csak bizonyos helyeken van probléma ebből, ismerősöm aki pincérnek tanul és kicsit szemébe lógott a haja, már levágatták vele. Suliban tanulja, nem tanfolyamon. Nincs más megoldás, ki kell puhatolni a munkahelyek ízlését.


Az előző kommentelőknek pedig: Az a pincér akinek hosszú haja és szakálla van nem feltétlenül néz ki úgy mint egy hajléktalan, vagy egy ősrocker.

2011. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!