Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is nehezen talál munkát?

Más is nehezen talál munkát?

Figyelt kérdés
November óta nincs munkám és szörnyen zavaró. A kilátástalanság, a felborult bioritmus és a nehéz anyagi helyzet. Hozzá tenném, lehet én vagyok válogatós mert elmehetnék segédmunkásnak vagy ilyesmi, de normális hosszú távú állást keresek a saját szakmámban. Más is el át hasonlót jelenleg? Lehet köze a vírushoz, vagy a politikához? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

2022. jan. 18. 05:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Szóval arányaiban nézve havonta 10 napot pihenni úgy, hogy 20 napom szabad, kiegyensúlyozott vagyok, nekem ér annyit, minthogy a mókuskerékben legyek havi 21 napot. Arányaiban nézve máshol se keresnék többet."


Ez igaz, de vagyonvédelem úgy működik, hogy a megbízó talál egy másik céget és nem biztos, hogy rád szükség lesz ott, vagy igen, de jóval kedvezőtlenebb feltételek mellett. (átéltem egy párszor)

És most lehet jó helyed van, de hova tovább?

Én is dolgoztam a szakmában tízenévet, de most már csak átmenetinek tudnám elképzelni, de te tudod, sajnos nem vezet sehova.

Ha viszont maradsz a logisztikai területen, ott folyamatosan fejlődhetsz.

2022. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkát lehet találni, csak jó munkahelyet nem.
2022. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es válaszoló.

Az, hogy nem biztos az ember helye, ez mindenben igaz. De akkor megyek máshova. Mehetsz te multihoz is dolgozni, sehol sem biztos az állásod. Bármikor elküldhetnek. Amúgy képzem magad, írtam is, de nem olvastad el.


“Logisztikán” vezető voltam, takarmányozás. Mert ez a szegmens érdekelt. Tudom, hogy mekkora stresszel jár, cserébe, /arányaiba/ nem kerestem kiemelkedően. Bruttó 1.5 milliónál mondtam volna, hogy maradok. Ezt máshol sem adják meg.

De aki szeret stresszelni, az menjen.

2022. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Még valami 11-es hozzászóló.


Vagyok annyira tájékozott, hogy átlássam a munkaerőpiac működését, legyen szó mérnöki, informatikai, gazdasági vonalról.

Nevetségesen alacsony béreket fizetnek. De tudom, hogy sokak a bruttó 800.000-1.000.000 ft-ra már “ámúlnak”. Nem sok azért a felelősségért, folyamatos tanulásért, hogy képben maradjon az ember, a munkavállaló.

Kivéve, ha multinál vagy felső vezető, ott magasabb bért lehet elérni, de ott nem sok életed lesz. Szóval nekem nem ér annyit.


Célom, hogy saját vállalkozást indítsak el, ami később önjáróvá fog válni.

Erre tökéletesen megfelel a jelenlegi helyen, mert van időm képezni magam, illetve a vállalkozáson dolgozni.

2022. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jav. helyen -> helyem
2022. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zotya68 válasza:

8-as válaszoló:

Van még felvétel?

Megyegyek oda én is! 😁😁😁

2022. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező! Ami mindig van, az a gyári munka. Sorra már másnap felvesznek,viszont nyilván nem mindegy az, hogy azt a napi 8-12 órát az ember milyen társaságban tölti. Gyárakban semmi jóra ne számíts e tekintetben.

A normális állásokhoz ismerettség kell, rokoni haveri alapin. Akkor az sem számít hanincs megfelelő végzettséged. Paíron lesz. Üdv Magyarországon.

2022. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!