Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El mertek vállalni borítékos...

El mertek vállalni borítékos munkákat?

Figyelt kérdés
Ahol azt mondják, hogy minimálbér hivatalosan+borítékba kp-ba a többi.
2022. jan. 24. 11:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
nem
2022. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én paráznék, h nem fizeti ki a borítékot és akkor mégcsak fel se tudnám jelenteni.
2022. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon simán elvállaltam ilyet. A pénz az pénz, és a jó részét úgyis elköltöttem. Most idősebben már vigyáznék, bár a konkrét feltételektől függene hogy elvállalom-e, kategorikusan nem mondanám ki hogy nem.
2022. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

nem indokolt szerintem 2022ben borítékos munkát vállalni


pályakezdőként 300 nettót kínáltak borítékba

aztán elmentem egy multihoz 350 nettóért bejelentve

2022. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az országnak sok részén ez nem igazán választás kérdése. Budapesten nyilván igen, de nem mindenhol lehet válogatni, főleg megfelelő iskolák híján, enni meg számlákat befizetni meg kell. Szóval ha az a választási lehetőséged, hogy borítékos, vagy semmilyen, vagy esetleg borítékos, vagy közmunka, el fogod vállalni a borítékost. Én pályakezdőként dolgoztam így 2 helyen, hónapokig sehova nem akartak felvenni, mikor végre lett valami, elvállaltam. A következőnél újra, azóta már hálisten nem vagyok rászorulva ilyen megoldásokra.
2022. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ha kene akkor elvallalnek. Hiszed vagy sem, de 5 eve budapest egyik legnagyobb ITs cegenel is volt boritek :)
2022. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

a KATA-s munkavállalás az új boríték

de az is egy hülye aki azt bevállalja

2022. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

“ a KATA-s munkavállalás az új boríték

de az is egy hülye aki azt bevállalja”

És sikerült is elintézzék, hogy 3x annyi adót fizessek és/vagy ügyfelet veszítsenek a tényleges KATÁsok ill természetesen volt olyan, aki rám akarta terhelni

2022. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

#6

Ezt a mende-mondát hallottam már korábban, de soha senki nem nevezte meg a céget. Melyik cég ez?

2022. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és dögöljönenek meg az ilyen helyek, akik becsületes bejelentést sem akarnak. :)
2022. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!