Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sgítsetek légyszíves keresni...

Sgítsetek légyszíves keresni nekem egy folyami hajón konyhai kisegítő/reggeliztető szakács állást?

Figyelt kérdés

(Nem mosogató vagyok, van szakács szakmám. Néhol keverik a kisegítőt a mosogatóval. Ha tényleg nincs más választásom elmegyek mosogatni.)


23 éves lány vagyok. Van tapasztalatom reggeliztetésben.

2016-ban kaptam meg a képesítésem és van érettségim is.

Egy nagyon minimálisan beszélek angolul és németül, de ráálltam az angolra most kő keményen tanulok, de azért jó lenne, ha magyarok lennének a konyhán.


Sajnos egy nap alatt elvesztettem a jelenlegi munkahelyemet, mert egyszer nem mentem be és nem is szóltam, hogy nem megyek. Majdnem idegösszeropoanást kaptam a páromtól, minden nap csak felcsesz. Miatta félúton a munkahelyem felé vissza fordultam. Csak bőgtem. Pedig én kiteszem a lelkem érte, mindent megteszek, hogy jó legyen neki. Elég volt.

Nem fogok megalázkodni sehol, senkinek, semmiért.

Ezzel egyidejűleg természetesen elvesztettem a párom, akivel több, mint 2 évet voltam együtt.

Tehát nem könyörgöm vissza magam oda, ahol bezárult az ajtó.

Az öngyilkosság nem megoldás, pedig nagyon szívesen eltűnnék a Föld felszínéről és eszembe jutott az is, hogy csak simán ki kellene mennem az erdőbe éhen halni vagy megfagyni.

De életben kell maradnom.

Hallottam, hogy szqr hajón dologzni, de én mindenképp ki akarom próbálni!


Nagyon szépen kérlek titeket ne rúgjatok belém, amikor így is a földön vergődöm. Aki tud annak hálásan megköszönöm, ha segít.

Ha valaki kérdi, nem nincsenek rokonaim akik segíthetnek, le se tojnak soha nem írnak, csak ha én. Senkire sem számíthatok, nincsenek emberi kapcsolataim, csakis "netes" ismerőseim vannak akikre lélekben számíthatok, de több, mint a semmi. Nekik is hálás vagyok, hogy egyáltalán érdeklem őket, ha már senki mást nem érdekel mi van velem.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2022. jan. 25. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Aztán ha ott nem lesz kedved dolgozni, mit csinálsz? Nem tudsz úgy nem bemenni...
2022. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

13 évet jártam iskolába egy igazolatlan órám sem volt soha, nagyon szívesen megmutatom, de nagy kár, hogy semmi közöd hozzá. Busszal 30 km volt az iskola, aztán pár km gyaloglás.

Még egyik munkahelyemről sem hiányoztam soha, pedig hajnali 4:30-kor kellett kelnem.

2022. jan. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!