Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákszövetkezet Vác-Nagymaros...

Diákszövetkezet Vác-Nagymaros környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Esti suliba járok, ezért rugalmas munka kéne! Van, amikor 3 napot kell bejárnom, van, amikor kettőt, szóval olyan kéne, ahol minden hónapban kiválaszthatom, hogy melyik nap megyek. Sima árufeltöltő munka jó lenne, de nem találok hozzá diákszövetkezetet a Pensumon kívül. (oda nem szeretnék többet menni) előre is köszönöm és remélem érthetően írtam le!
2022. jan. 30. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Estis diákigazolvánnyal nem lehet iskolaszövetkezetben dolgozni.
2022. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig én dolgoztam úgy a pensumnal
2022. jan. 30. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

Nézd meg jobban a szerződést, biztos, hogy nem az iskolaszövetkezet adta, hanem Kft vagy szociális szövetkezet.

2022. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott a tesco és a kfc. Besétállsz és megkérdezed. De a meki is épül.


Amúgy a melódiáknak van váci irodája. Ott is érdeklődhetsz.


Sajnos Vác egy szörnyen visszamaradott lepusztult város. A környékbeliek vagy Zollner vagy Samsung gyárban robotolnak, de ott is inkább már ukránok vannak. Esetleg ha még belefér a környékbeli településeken is nézz körbe. Dohányboltok, stb.

2022. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Tescoba voltam már, borzalmas volt :( de dohánybolt pl jó ötlet v italbolt
2022. febr. 1. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!