Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet Nagymaroson?

Milyen az élet Nagymaroson?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk a költözésen. Nekem nagyon tetszik a város, szerintem gyönyörű, a panoráma utánozhatatlan, de azt nem tudom, élni milyen ott. Óvodával, iskolával elégedettek vagytok? Kikapcsolódási lehetőségek?

Budapesten élünk jelenleg, de nem opció maradni, nagyon kicsi a lakás és mi meg egyre többen leszünk. Itt imádom, hogy minden (is) van, bölcsi-ovi a sarkon szinte, bárhová megyek, mindenfelé vannak programok, amit a gyerekekkel és nélkülük is tudunk élvezni, illetve hát a kényelmi szolgáltatások, mint egy csomó házhoz szállítás meg hasonlók az azért elég jó. Ehhez képest mekkora változás a Dunakanyar?


2021. júl. 11. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
elköltöztetek?
2021. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, még mindig gyűjtögetünk.
2021. dec. 8. 12:29
 3/3 Baltaarcúu válasza:
Én is várom a válaszokat!
2023. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!