Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikai feldolgozó képzett...

Logisztikai feldolgozó képzettséggel könnyen el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Vodafone-ban dolgozom viszont szívesen váltanék. Nem dolgoztam még logisztikai területen, de érdekelne ez a terület. Persze tudom h a komoly pozíciókhoz diploma kell. Ez egy 8 hónapos tanfolyam, csak alap dolgokat tanítanak nyilván, ennek ellenére 450 ezer Ft ami sztem sok. Mondjuk itt Miskolcon nagyon sok a gyár ahova lehetne menni. De sajna nincs ismerős aki majd beajánl ide meg oda meg releváns tapasztalat nélkül nem tudom bárhova felvennének-e. Azt meg nem akarom h fölöslegesen kidobok majd félmilliót. Van valakinek tapasztalata, ismerete h egy ilyen tanfolyammal el lehet-e helyezkedni a szakmában? Vagy ez csak arra lesz jó h felvegyenek egy raktárba pakolni?
2022. jan. 30. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kerüld. Lehúzós.

Jó leszel a postára bérminimumért azzal a végzettséggel.

Okj-féle gyorstalpaló szarokat kerüld. Eleve már nem adhatnak végzettséget, csak iskolai rendszerű képzésre, ami 2-3 év estin is.

Vagy villamos, gépész szakmákat válaszd estin vagy egyetem.

2022. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha van, mintha nem lenne, MO-on papírból soha nem elég.

Mondjuk 450e tényleg sok, nekem tavaly előtt 170e volt a logisztika és szállítmányozási ügyintéző okj.

2022. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!