Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon azért nem...

Magyarországon azért nem nagyon van senkinek Rolls-Royce meg Lamborghini-je, mert ezekhez már "csóró" a magyar gazdag, hogy megvegye?

Figyelt kérdés

Akiről tudom hogy Rolls-a van az Polgár Árpi, Lambója meg Vajnánének volt, tehát Andy Vajnának. Mindkettőről tudjuk hogy elősorban nem Magyarországon szerezték a nagyja vagyonukat.


Most az ilyen hülyeségeket hogy "magyar utak" hagyjuk" mert akinek lenne pénze, azt nem ez állítaná meg.


2022. jan. 31. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak a közvetlen közelünkben van jónéhány 100 millió fölötti autó és ez csak a 16. kerület. Van bőven, csak te nem tudsz róla. Nem mindenki szereti reklámozni.
2022. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok, és itt Lambo urussal találkoztam magyar rendszámossal, de pl tegnap új merci eqs500 legfullabb, de porschd taycannal is összefutottam már, porsche gt3 rs- max 20 onéves srác vezethette! Nem hinném hogy csórók lennének a magyar gazdagok, de egy gazdag ember se hülye, napi járkálósnak használja a ferrarrit! Ha 10 milliárd a vagyonod, akkor is féltenéd az ehhez képest bagatel értékű 100 milliós verdád! Arra elég mondjuk egy 10-20 milliós autó, mondjuk egy xc90
2022. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Adammaister válasza:
Debrecentől nem messze egy városban Corvette, G63, Cadillac, Hummer, Kabrió Ford Mustang, Porsche, nem a leg újabbak de nem gondoltam volna sokáig hogy a környéken hasonló lenne..
2022. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!