Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel jelenleg?...

Mennyit keresel jelenleg? Milyen szakmában/ágazatban dolgozol?Elégedett vagy a fizetéseddel, meg tudsz belőle élni, félre tudsz rakni belőle?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 400ezer Forintot keresek nettóban, műszaki területen. 22 éves vagyok, Budapesti. Jól elvagyok ezzel a pénzzel, de sajnos nem vagyok egy spórolós.

2022. febr. 2. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Nettó 1350 Euro plusz 13., 14. havi fizetés. Összesen havi kb 560 ezer ft. Senior gombaválogató és zöldségcsomagoló. Megélek belőle rendesen, rezsire, kajára, szórakozásra összesen havi 300 ezret költök. Saját házam van a határtól 8 km-re, munkába járás céges autóval, sofőrrel történik, így erre nem kell költenem. Programozó mágusként is megkeresném ezt a fizut, de engem ne hívogassanak mindenféle projektek miatt, 16 órakor leteszem a lantot és keziccsókolom, mehetek a kocsmába.
2022. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Nettó 600, szoftverfejlesztő, nem vagyok elégedett, mindet félre tudjuk tenni ha csak párom fizetéséből élünk. De jellemzően többet költünk, olyan 4-500-at tudok félre tenni.


Így se lesz soha lakásunk mert gyorsabban emelkednek az árak.. :)

2022. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Nettó 172 ezer. 26 éves vagyok, gimnáziumi tanár és az utolsó fillérig elfogy a fizetésem az albérletre és az étkezésre, megtakarításra esélyem sincs.
2022. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

280 jelenleg, márciusi fizuemeléssel 300-310 között lesz valahol + 15 000 szép kártya.

Megvagyok vele, de elégedett akkor lettem volna ha ezt 2 éve kapom, nem most. Albérletben ebből saját lakás nem lesz.

2022. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
590 nettot keresek mindennel egyutt, java fejlesztokent, osszessegeben elegedett vagyok
2022. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!