Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő mire belerázódom a...

Mennyi idő mire belerázódom a gyakornoki életbe?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy autóipari vállalatnál. Most kezdtem 1 hete, viszont azt érzem rengeteg dolog van amit nem tudok. Nagyon szereteágazó és komplex minden folyamat, mindent 2-3 betűvel rövidítenek. Rengeteg épület és szabály van amit be kell tartani.


Kb mennyi idő az mire egy gyakornok már otthonosan mozog, és érti a folyamatokat?

Mik azokat amiket ajánlanátok? Hogy kérjek munkát? Menjek oda mindenkihez és mondjam hogy adjanak?



2022. febr. 2. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mentor kijelölve számodra akivel dolgozol?

Közvetlen felettesed kérdezd először, hogy hogyan-merre.

2022. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak futtaba magyaraznak dolgokat, aztan ugy hogy nem jegyzetelek mert azt mondtak folosleges, nehez….
2022. febr. 2. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hónapról hónapra tisztább lesz. És egy tipp: ha mondanak valamit, amit nem tudsz, de tudod, hogy tudnod kéne korábbról, kérdezz rá. Ne érezd cikinek, jobb kérdezni, mint bizonytalanságra építeni.

Sok sikert!

2022. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap teljesen oké.
2022. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első gyakornokságom alatt azt rontottam el, hogy az első nagyobb feladaton sokat ültem és nem mertem kérdezni. Mindenképp kérdezz. Bár sikerült megoldanom, kellemetlen volt elötte éjszakába nyúlóan egy barátom segítségét kérni, hogy együtt megoldjuk.
2022. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!