Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mindennap dolgozom túlórázo...

Ha mindennap dolgozom túlórázom akkor elfogadható, hogy néha elmegyek egy kis kamu betegállományba?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
En leszarom, hogy mit csinalsz.
2022. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Erre van a szabi. A túlórát meg legtöbb helyen nem kifizetik, hanem le tudod csúsztatni.
2022. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A szabim kevés, azt egészítem ki
2022. febr. 3. 14:22
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Kevés? Mire? Alapszabadság 20 nap, életkorral nő. Semelyik környező országban nincs ennyi szabi.

Ha még fiatal vagy és csak a 20 nap jár, akkor is, két hétre elmégy nyaralni és még mindig marad másik két hét az év többi részére.


Én 19 éve dolgozok, de valahogy mindig úgy jött ki, hogy év végén muszáj voltam ellőni valahova még 2-3 nap szabit, mert mindig maradt.

2022. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4.es jó neked, hogy jól tudsz vele gazdálkodni és pl családi, üzleti dolgozok stb miatt nem kell kivenned. Az hogy vki elmegy 2 hétre nyaralgatni, akkor még marad 50 hét, hát b***jól kipihentem magam mondhatom. De tudom máshol mind munkamániás tökéletes emberek dolgoznak :D
2022. febr. 3. 14:35
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Olyan elképzelhetetlen számodra, hogy valaki például sokat tanult és olyan munkakörülmények között dolgozik, hogy nem rongyolja le magát minden nap végére? Van aki szereti a munkáját, van akinek nagyon jó kollégái vannak például és nem minden napot szenvedésként él meg.
2022. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem elfogadható
2022. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem elképzelhetetlen, de lehet neked az a legjobb munkakörülmény, amibe én még csak a CV-et nem adnám be. Sok ilyet láttam már....
2022. febr. 3. 14:55
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én alkalmazottam lennél és ez kiderülne, akkor nem nagyon kéne többet dolgozni jönnöd. Sokkal korrektebbül is lehet intézni az ilyet.
2022. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es pl?
2022. febr. 3. 15:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!