Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszamondjak egy elfogadott...

Visszamondjak egy elfogadott ajánlatot? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval hétfőn elfogadtam egy állásajánlatot, ahol nagyon szamítanak rám, az 1 hónapos felmondási időmet is nehéz nekik kivárni annyira kell ember nekik. Szóval ott kb a már a tegnapi kezdésem is késő lett volna.

Szerdán amúgy felmondtam, szóval azzal nincs probléma.

Viszont ma kaptam egy ajánlatot, ami jobb, mint az amit hétfőn elfogadtam. Igaz, h pénzben ugyanaz a ajánlat, de full ho és kötetelen munkaidő. Erre húzna a szívem, de tudom, h az első hely már nagyon számít rám.


Ti mit tennétek?



2022. febr. 11. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Önzőnek kell lenni, od mész ami neked jobban megfelel.
2022. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a maga életéért felelős. Te a sajátodért, a cégek a magukéért. Ennyi. Oda menj, ahol neked jobb. Csak szólj mielőbb, hogy ne várjanak rád!
2022. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, felhívtam őket és megmondtam hogy kaptam egy jobb ajánlatot és kész. Ha megkérdezik hogy miért jobb az akkor elmondod és lehet hogy ők is ráajánlanak valahogy. Ha nem, akkor meg ennyi, mész a másik helyre ami szerinted jobb lesz neked
2022. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Thispain ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük, hogy lehetne-e kötetlen a munkaidő.

Ha tényleg szükségük van rád, megfontolják.

2022. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mond vissza nyugodtan.
2022. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez üzlet, nem szerelem. Nem vagytok barátok. Mondd el őszintén, mi történt és ennyi.
2022. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán felhívhatod őket azzal, hogy kaptál egy jobb ajánlatot. Ha ennyire számítanak rád, akkor legfeljebb ráajánlanak.
2022. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Licitáltasd meg őket
2022. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Siman felhivod oket, megmondod h kaptal egy masik ajanlatot ahol van full ho, ha erre at irjak a szerzodesed akkor jo ha nem akkor sajnos a masikat vaalsztod
2022. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik hely jobb lenne neked, akkor oda menj. Nem kell félteni a cégeket, megoldják. Még az sem biztos, hogy feketelistára kerülsz.
2022. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!