Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mai világban megéri továbbtanu...

Mai világban megéri továbbtanulni? Lehet jól keresni egy érettségivel és egy szakmával? Ha elszánt az ember?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 02:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiány van nagyjából minden szakemberből, így igen

Nem a diplomásoké a világ, nem kell mindenkinek diploma

2022. febr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
38%
Tegnap este a Nosztredamuszos musorban elmondtak, hogy 2038-ban vege a Vilagnak. Addig meg egy-ket sulit elvegezhetsz.
2022. febr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Attol fugg milyen szakmarol van szo. Epitoripari szakmunkaval igen, lehet jol keresni, de egy bolti eladoval nem annyira. Helytol is fugg, Pesten biztos jobban meg lehet elni mint videken, de dolgozni mindenhol kell.


Vannak jomoduak diploma nelkul, meg vannak diplomasok a mekiben.

Csak is rajtad mulik, meg azon hogy mi a terved, mit akarsz elerni.


Ha komuves vagy burkolo akarsz lenni, igen megeri kitanulni mert jol lehet vele keresni.

Ha viszont mondjuk autokereskedo vagy tetovalomuvesz akarsz lenni, akkor iskola nelkul kialakithatsz egy megelhetest.

Csak is azon mulik hogy te mit akarsz, es merre akarsz elindulni szakmailag.

2022. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakirányú vegzetséggel elhelyezkedsz akkor már eleve több pénzt fogsz keresni. Nekem pl kereskedelmi végzettségem van+ még pár kiegészítő. Mikor a tescoba mentem dolgozni kezdőként anyit kaptam, mint más aki már x éve ott dolgozott. Tudom, mert a pletyka gyorsan szállt, hogy én szakképzett vagyok, és annyi a fizetésem amennyi. Szóval mindenképp megéri tovább tanulni, több szempontból is.
2022. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmazott matematikusoké a jövő.
2022. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as jól mondja, de egy IT-s diplomával (nah meg ha értesz hozzá) isjól tudsz keresni, sőt talán jobban mint szakmával
2022. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!