Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esti tagozatosnak milyen...

Esti tagozatosnak milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.-ben. Minden előre hozható érettségit előre hoztam, informatikát tanulok emelt szinten és van ECDl vizsgám is. Sajnos most február elején át kellett iratkoznom felnőtt oktatásba és mivel diákmunkára nem mehetek elég nehéz elhelyezkednem érettségi nélkül.


Szerintetek érettségi nélkül vagy csak két (három ha beleszámítjuk az emelt angolt) előrehozottal jobban el lehet helyezkedni vagy maradjon a bolti feltöltő pozíció?



2022. febr. 12. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Portás? Ha nyugis helyet fogsz ki, még pihenni és tanulni is van időd.
2022. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én estin tanulok gépkezelő vagyok 3 műszakban egyenlőre, de voltam már biztiőr is. Senkit nem fog érdekelni, ha nem mész be pár órára
2022. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!