Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt vettem eszre, hogy a...

Azt vettem eszre, hogy a (foleg szemelyes terben) 2-3 oraig tarto targyalasokon nagyon el tudok almosodni (pedig erdekel a szakmam), parszor emlitettek is, hogy el-elbambulok - munkahelyet kell valtanom?

Figyelt kérdés
Palyakezdo vagyok, tobbszor kell reszt vennem eleg unalmas targyalasokon, ahol maga az ugy erdekel, de egyszeruen lemerul az agyam (foleg delutanonkent)…

2022. febr. 17. 19:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kave nem segit…
2022. febr. 17. 19:00
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyit alszol esténként?

Én hónapokig elüzemelnek akar napi 5 óra alvással is, de az ilyen szituációkban szintén lemerulok. Ha aktívan csinálni kell valamit, az nem gond.

Amikor néha sikerül 7-8 órát aludni, olyankor képes vagyok huzamosabb ideig is figyelni a fenti szituációban is.

2022. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk nem kellene 2-3 órát egybefüggően tárgyalni kezdésnek.. ennyit senki sem bír maximálisan végigkoncentrálni.
2022. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jo, a 3 ora tulzas, inkabb 1-2 ora a jellemzo, de mindegy is, mert neha mar az elso fel oraban is erzem. Azt mondtak, ezen valtoztatni kell, mert bar jo szakember vagyok (ez igy is van, sokat tanultam es erzekem van hozza), de ez nem fer bele, sajnos. A legrosszabb, hogy ez meg 7-8 ora alvas utan is benne van… nagyon jellemzo ram ez a lemerules. Ki kell vizsgaltatni talan, de nem holnapra kapok idopontot. Ahogy kedves 1. irta, ha fizikai jellegu a dolog, akkor en is kitarto vagyok (sportolok is), de ha leulok, akkor 1-2 oran belul valoszinuleg elpilledek. Rettenetes.
2022. febr. 17. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj a parlamenti képviselőktől, és passzianszozz az asztal alatt.


Amúgy nem veled van a gond, hogy ha nem veszel aktívan részt a tárgyaláson, akkor bekapcsol az egyetemi előadásokról megmaradt túlélési ösztönöd és az agyad átáll standbye üzemmódba. Azzal tudsz talán ellensúlyozni, ha nagyon figyelsz az elhangzottakra, és megpróbálsz aktívan részt is venni benne.


Amikor neha részt kell vennem vevőkkel való egész napos tárgyalásokon, en is zöldség leszek a nap végére, mindig csodálattal néztem azokat akik 8 óra után is pörögtek és vágott az agyuk.


A másik talán az, hogy ne nagyon egyél szénhidrátdús ebédet, mert azzal főleg kómába tudsz délutánra zuhanni.

2022. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket!
2022. febr. 17. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Jókat mondanak a többiek, de amúgy meg fogod szokni. Nekem is nagyon nehéz volt odafigyelni az elején, de ez idővel sokat javult.
2022. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszi! Pont arra gondoltam, hogy milyen hulye dolog, hogy en fiatal, eleteros ember vagyok es ezt a szegyent kell megelni, mikozben mindenfele kozepkoru pocakos holgyek-urak (latszolag) teljesen fokuszaltan es eberen letudjak.
2022. febr. 17. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak van rutinjuk ébernek látszani szerintem :D


Nálunk én kezdem a heti meetinget, utána vagy alfában vagyok a 6. ember körül, vagy a telefonom “kell” nyomkodjam, pedig általában nem több az egész, mint fel óra. Mondjuk engem nem is érdekel a többiek mondandója, tény…

2022. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél volt alvószoba (amikor még be kellett járni), ebéd után fél óra szunya csodát tud tenni.
2022. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!