Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik nem akarnak kiskereskedel...

Akik nem akarnak kiskereskedelmi üzletben dolgozni, ők lenézik az eladókat, pénztárosokat, árufeltöltőket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
nem
2022. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de egy doktorival es sikeres vallalkozassal hadd ne akarjak már boltos lenni. Attol meg respect nekik.
2022. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem akar professzor lenni egy klinikán, az lenézi a professzorokat?
2022. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Miert neznem le oket? A munka nemesit.


Azt nezem le aki mama hotelbe varja hogy a szulok elpatkoljanak

2022. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Anyósom is sógorom is a párom is illetve a szüleim is kereskedelemben dolgoznak. Én nem vagyok alkalmas ilyen munkavégzésre azért nem követem a példájukat. Ettől függetlenül nem nézem le őket.
2022. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, én nem akarok például kukásautós lenni. Se a vezetője, se a kuka borogatója. De eszem ágában sincs lenézni őket, mert ha nem vinnék el a szemetet, nagy gondban lennénk. Nagyon nagy szükség van a társadalomban minden ember munkájára. Az alacsony képzettséget igénylő munka is éppen olyan fontos, mint az agysebész. Sőt...
2022. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, tisztelem őket inkább, mert ilyen f*s munkát én biztos soha nem csinálnék, inkább az éhenhalás. :D
2022. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Miért nézném le a munkáját, vagy őt?


Azért mert nem csinálnám, mert kb 1óra után kiraknának, mert visszaszólok a "kedves vevőnek", lenézésével.

2022. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem nézem le őket. Könyvelő vagy hídmérnök sem akarnék lenni, szerinted őket is lenézném akkor? Attól még, mert valaki nem vágyik egy konkrét munkára, még nem fogja lenézni azt, aki ezt elvégzi.
2022. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem, egyáltalán nem.


Viszont azt nem szeretem ha életuntan, leszarom stílusban dolgoznak.

2022. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!