Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkákkal lehet jól...

Milyen munkákkal lehet jól keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 23 éves nő vagyok, a családom anyagi helyzete sajnos nem jó, jelenleg albérletben lakom, dolgozom 17 éves korom óta.

Nagyon szeretnek egyszer egy saját lakást venni (leginkább 30-40 éves korom között), de sajnos az anyagi helyzetem ezt nem teszi lehetővé.

Fordítanak/tolmácsnak tanulok, emellett diakmunkaskent berszamfejtokent dolgozom.

Az egyetem után szeretnek több képzést is elvégezni, többek között a mérlegképes konyveloit is, mert közgazdasági szakgimnaizumba jartam és ez is régóta érdekel.

Milyen képzéseket tudnátok ajánlani még, amikkel esetleg jól lehetne keresni?


Köszönöm a válaszokat!


2022. febr. 20. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lenne neked a jó? Valakinek a nettó 300e is kiemelkedő.
2022. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hat jelenleg ha nem diak munkát végeznek, hanem rendesen 40 órában dolgoznék, körülbelül ennyi lenne a nettom.

Olyan fizetést szeretnek, amiből kényelmesen félre tudok tenni havonta, hogy minél közelebb kerüljek a célomhoz, a saját lakashoz.


Körülbelül olyan 600.000 Ft fölötti nettó keresetre gondoltam.


Tolmácsként is jól tudnék keresni, de ehhez el kell végeznem az egyetemet. Addig ez nem jöhet szoba sajnos.

2022. febr. 20. 12:19
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Kollégám manuális tesztelő és 400 nettó körül keres.

Úgy rémlik egy hónapos ISTQB tanfolyamon vett részt.

Informatikai és programozói tudása nincsen, csak a megírt szoftvereket teszteli, hogy működnek-e.

Olyan töménytelen mennyiségű papírmunkát ír amit közülünk senki más nem vállalna úgyhogy elég stabil helye van.

2022. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Informatikai vonalon is gondolkodtam, leginkább szoftverfejlesztő vagy programozó képzéseken. Ezekkel is elég jól lehet keresni, ha jól tudom. Csak sajnos elég humán beállítottságú vagyok, nem tudom, mennyire mennének ezek a szakmák.
2022. febr. 20. 12:47
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Human beallitottsagu alatt azt erted, hogy kifejezetten jo erzeked van a human terulethez, vagy csak hulye vagy a realhoz es azt hiszed, hogy akkor automatikusan human beallitottsagu vagy?
2022. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Szabad megkérdezni, hogy tesztelő munkát hol lehet találni? Az öcsém is elvégzett egy általad említett tanfolyamot, de itt vidéken sehol nem talál munkát.
2022. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nyelveket jól beszélek (angolul és japánul felsőfokon, kínaiul középfokon), úgyhogy van nemi fogalmam ezekről hidd el. De mit kell bunkózni? Nem a kérdésre válaszoltál.
2022. febr. 20. 13:03
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nettó 600 ezret szeretnél keresni? Válasz kb bármilyen területen lehet ennyit keresni. Csináld amit most vagy akarsz és tanulj meg helyezkedni.
2022. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%
Én 8 általánossal keresek átlagosan ennyit és nagyon maximum heti 40 óra de inkább kevesebb munkával.Egyszerűen csak értek ahhoz amit csinálok.
2022. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ez tok jó és örülök; de most a kérdés arról szólna, hogy MILYEN szakmák fizetnek ilyen összegben ?


Tehát oké, ha tolmács leszek, kb fogok tudni ennyit keresni, de addig is szeretnék félre tenni. Ezért kérdezem, hogy milyen képzéseket lenne célszerű elvégezni.

2022. febr. 20. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!