Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha épp állást keresel de már...

Ha épp állást keresel de már le van foglalva egy utazás, mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Kb két hónap múlva esedékes, amikor valószínűleg a próbaidőm fogom tölteni egy új cégnél.


Szeretném már az állásinterjún felhozni ezt.

Nem lesz visszatetsző?

Vagy ilyenkor illik lemondani az utazást úgymond?



2022. febr. 22. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan a cég, aki ezt nem érti meg, hogy befizetett utad van és nem akar elengedni mer’ próbaidő, vagy húzza a száját…. Biztos ott akarsz dolgozni?.
2022. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell mondani a belépés előtt, normális helyeken ezt megértik, és nem csinálnak belőle problémát.
2022. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 L.. István ***** válasza:
11%
Próbaidő alatt elhúzni nyaralni? Szabadságod se lesz. A két szép szemedért engedjenek el?
2022. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Én egyszer protekcióval kerültem be egy céghez, és ott az első interjún egyből rákérdeztem, hogy elengednek-e szabadságra 2 hónap múlva (szintén már le volt foglalva az utazás)

Más cégnél ezt biztosan már nem merném megkérdezni.

2022. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostani helyemen is kivettem már próbaidő alatt 6 nap szabit. Senki semmit nem szólt. Vannak helyek ahol a vezetőség tudja, hogy te is ember vagy. Máshol meg dolgozzon akinek az megfelel, hogy semmibe veszik.
2022. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közlöm interjún, normális helyen ezzel nincs gond. Ahol van, olyan helyre nem is akarok menni.
2022. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem is új beosztottam van, novemberben kezdett.

2 het utan elment 1 hét szabira, mert gyereke született. 2 ünnep között is végig ő volt szabin, én bent felváltva a másik alkalmazottammal, illetvr januárban is volt 2 napot szabin mert hivatalos elintéznivalója volt. Ha nyaralni ment volna azt se bántam volna, amúgy szuper jól dolgozik, ennyi idő után már bármit rá lehet bízni, annyira önálló és talpraesett, gyorsan tanul.

Normális helyen felfogják hogy az embernél lehet ilyen és nem a naptárat lesegetik...

2022. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak így tovább 7
2022. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Belépés előtt illik szólni. Normális helyeken nem csinálnak belőle problémát.
2022. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Szolgák
2022. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!