Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kerdesem az lenne hogy...

A kerdesem az lenne hogy tudtok e olyan munkalehetosegrol amit kulfoldon elve interneten keresztul tudnek vegezni? Nem sex munka, pl kozossegi media asszisztens, chat moderators,facebookon, youtube-on, stb?

Figyelt kérdés
Munkat keresek amit online, interneten keresztul tudnek csinalni magyarul vagy angolul.

#munka #internetes munka #vallalkozoi online munka #online allas keresese #rendszeres havi jovedelem online
2022. febr. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Persze, szoftverfejlesztés pl.
2022. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én transcriptor voltam pár évig, de az nem fizetett túl jól, igaz, hogy képesítés se nagyon kellett hozzá. Most fordító vagyok, ez jól fizet, de nyilván elég magas szintű nyelvtudást igényel.
2022. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Kriptobányászat.
2022. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!