Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy közbeszerzés-menedzsment...

Egy közbeszerzés-menedzsment képzést megéri elvégezni? Pontosan milyen állásokat lehet vele betölteni?

Figyelt kérdés

2 féléves egyetemi szakirányú továbbképzés, amit bármilyen BA vagy Bsc szintű diplomával el lehet végezni. Én az alapdiplomámat nem gazdaságtudományi területen szereztem.


Pályázati referens és közbeszerzési referens állásokat láttam, ahová jó lehet ez a végzettség, és a pályázati referens állást még el is tudom képzelni, de egy közbeszerzési referensnek mi a munkája, és miben különbözik a kettő? A közbeszerzési referens összetettebb, vagy az akár a pályázatírást is magában foglalhatja, de azon kívül mást is? Illetve milyen tulajdonságok, képességek szükségesek ezekhez a munkákhoz?



#Közbeszerzés-menedzsment
2022. febr. 25. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Megéri elvégezni
Nem éri meg
5 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Közbeszerzési referens közbeszerzéseket folytat le, illetve egyéb, értékhatár alatti beszerzéseket. Vagy! Ajánlattevő oldalon közbeszerzési felhívásokra készíti el az ajánlatokat. Kvázi kiírt közbeszerzésekre pályáz. Pályázatírást jellemzően nem foglalja magába. Elég időigényes tud lenni a két dolog külön-külön is. Viszont el tudom azt képzelni, kisebb helyeken ahol nem nagy mennyiségű a közbeszerzés, hogy egy pozíció a kettő. De pl, Mészáros cégcsoportnál és hozzá hasonlóknál, biztos külön van a kettő.
2022. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!