Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy felsőfokú és 2 középfokú...

Egy felsőfokú és 2 középfokú nyelvvizsgával mekkora lehet a bérigényem, ha nem közalkalmazotti munkakörbe megyek, tehát nyelvvizsgapótlék nem jár?

Figyelt kérdés

német= felsőfok

angol=középfok

francia=középfok


2022. febr. 26. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Ez jó kérdés. Attól függ,hogy alkalmazott akarsz lenni vagy egyéni vállalkozó és bedolgozni pl egy forditoirodaba.
2022. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem írtad mit akarsz csinálni. Sok helyen a nyelvtudás olyan alapelvárás mint hogy tudj írni olvasni. Nem fognak hasraesni a nyelvvizsgáid előtt.
2022. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
66%

#2

Neked hány nyelvvizsgád van?


Szerintem igen ritka ebben az országban, hogy ha valakinek angol, német, francia mind megvan.

Kérdező, jó sok munkád benne lehetett ebben, szerintem mondj egy olyan összeget, amire vágysz, amit megfelelő ellentételezésnek tartasz, max. alku tárgya lesz, de ilyen képességekkel van esélyed egy méltányos bérezésre.

2022. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem fordító vagyok, van diplomám és beszélek ennyi nyelvet.

céges környezetben, tanult szakmámban akarok dolgozni.

2022. febr. 26. 15:04
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem tudom sajnos, csak a fordítói résszel vagyok tisztában :)
2022. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5


gondolkozom, h. elvégzem németből a társadalomtudományi és gazdasági szakfordító képzést, 1 éves.

amúgy is társadalomtudományi képzési területen tanultam eddig is.


és erről mit tudnál mondani, ha elvégezném, mire számíthatok?

2022. febr. 26. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

#3

Nincs nyelvvizsgám nem is kérték amikor felvettek. 3 körös angol nyelvű interjú volt. Egy nemzetközi csapatban dolgozok egy olyan multinál ahol mind az 5 földrészről vannak munkatársaim.

2022. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Évekig dolgoztam nyelviskolában és magán nyelvtanárként. Sok fiatal van, akinek 2-3 közép-és felsőfokú nyelvvizsgája van, ez azért nem annyira különleges. Érdemi, nyelvtudást igénylő munkát csak felsőfokú nyelvtudással lehet végezni, a középfok az még nem tárgyalóképes.
2022. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
79%

#8

Ha tényleg nyelvtanár vagy, tudhatnád milyen gyászosak a statisztikák, nem arról híresek a magyarok, hogy 3 nyelvet is beszélnek...

2022. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy van 3 nyelvvizsgád még nem jelenti azt hogy tárgyalóképesen beszélsz is 3 nyelven.
2022. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!