Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora bruttó összeget...

Mekkora bruttó összeget kellene mondanom?

Figyelt kérdés

Telekommunikációs értékesítő, alapfizu+jutalék és így az állás min 350-1millióig van nettóra hírdetve

Győr-Moson-Sopron


ápr. 28. 06:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
450 alap
ápr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kicsit bővebben, 12 órás, hétvégi munkavégzés, gazdasági diplomával.


#1 alapozod valamire?

ápr. 28. 06:49
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Ha ennyire nem vagy képben, akkor csak fogadd el, amit ajánlanak, és majd újratárgyalod. Most betolhatunk mindenféle számot, de tényleg fogalmunk sincs, te mit tudsz egyáltalán, milyen cég ez stb. Az például, hogy “gazdasági diplomával” kb olyan, mint hogy érettségivel, mivel egyrészt a gazdasági diplomák kb annyit érnek, másrészt meg nem kell diploma egy ilyen álláshoz. Jó kommunikációs készség kell meg egy alapfokú figyelmesség és intelligencia. Jól kell tudni beszélni, és meg kell tudni kezelni pár SAP-jellegű rendszert. Lehetőleg izgatottnak kellene lenned a telefonoktól, kütyüktől.


Én voltam karácsony előtt telekom boltban több éven át gyakorlaton (menedzser voltam a T-nél akkoriban). Nagyon szerettem csinálni, mert szeretek emberekkel beszélgetni, imádom a kütyüket, és szeretek tanácsot adni. Ha benned is megvan ez a három tulajdonság, akkor hajrá!

ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell semekkorát sem mondanod.
ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
En br 800 alatt nem vllalnam
ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az hogy ki mit vállal az egyéni preferencia, meg az összeg is. Mondanék szívesen 1 milliót is, de nyilván ki is kell fizetnie valakinek azt a pénzt.
ápr. 28. 09:59
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Gyms megyében bruttó 2.2millió alatt fel sem kelnek az emberek.
ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod...embert sem lehet látni a megyében, lehet ezért
ápr. 28. 10:09
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Bármilyen értékesítői munka úgy működik, hogy van egy nagyon alap fizu (legtöbbször a minimálbér vagy gbm), és a többi pedig a jutalék, aminek az összege abszolút rajtad múlik. Így jönnek ki olyan abszurd fizetési sávok amit pl Te is leírtál. Értékesítőnek tipikusan fiatal, frissdiplomás vagy még tanulmányokat folytató embereket keresnek, őket viszont szó szerint lasszóval fogdossák (mert nagyon kevesen dőlnek be a csábító jutalékoknak). Te is gondold meg kétszer mielőtt bekevágsz, nehogy ráfizess (szó szerint)
ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartok én is, hogy van valami tanfolyam és annak a díjával kapcsolatosan megszívom vagy bármi egyéb
ápr. 28. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!