Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hegesztőnek milyen feladatköre...

Hegesztőnek milyen feladatkörei vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg egy hegesztőképzést végzek, ahol még csak elektronika alapokat, szakrajz és gépészeti alapokat veszünk. Elektronikával nincs probléma, érdekel meg tudom tanulni a szakrajzot tudom gyakorolni, de a gépészet nem annyira az erősségem és ezt csak órákon tudom gyakorolni. Általánosságban a hegesztők csak hegesztenek szakrajz alapján, vagy nekik kell előállítani munkadarabokat is? Esetleg tapasztalatokat kérhetek, kinek hogy néz ki egy munkanapja pl?

2022. febr. 28. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát ez minden cégnél más. Valahol kapsz egy kupas vasat és elvárják hogy az legyen belőle ami a rajzon van.

Normális cégeknél meg csak a hegesztés a hegesztő dolga

2022. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. febr. 28. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hegesztő az nem lakatos. Többnyire a hegesztő csak és kizárólag hegeszt, legalábbis nagyobb cégeknél.
2022. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!