Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfélszolgálati ügyintéző...

Ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörben kezdőként mennyi fizetést lehet kérni? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Somogy megyei kisvárosban, tapasztalatot nem kérnek, legalábbis nem írják. Ez az álláshirdetés:


[link]


20 éves vagyok, még nincs ilyen jellegű tapasztalatom, eddig balatonon voltam egy szezon erejéig pultos/felszolgáló. (Van egyébébként érettségim és ECDL vizsgám, megy is az MS office kezelése, szívesen végeznék ilyen munkát.)


Nem azért kérdezem, hogy minél többet kérhessek, csak nem szertnék túl alacsoy összeget sem megjelölni, kockáztatva, hogy komolyan sem vesznek amiért ennyire el vagyok tévedve.


Megkevertek a jogszabályok is - mivel kérnek középfokú végzettséget így van egy minimum, amit mindenképp fizetniük kell (garantált bérminimum)?



2022. márc. 1. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
* Bruttó összegre lennék kíváncsi
2022. márc. 1. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem olyan bruttó 300e lehet. Én a helyedben rákérdeznék, hogy mennyi az annyi.
2022. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
br. 350-nél sztem nem adnak többet
2022. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ, én nemrég jelentkeztem ügyfélszolgálatosnak, országos cég, telefonos ügyfélkiszolgálás.

Bruttó 270 alap, bruttó 500K cafetéria/év, teljesítményfüggően 3 havonta bónusz, ha olyan a műszak, akkor műszakpótlék, lenne kötelező túlóra is időnként, egyből fizetnék következő hónapban. Szerintem egész jó pénzt meg lehet keresni, 25 alatt vagyok, egy erősebb hónap a későbbiekben nettó 300-320 is lehet cafetériával.

2022. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!