Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bizonyos tekintetben nem...

Bizonyos tekintetben nem igazságtalan az élet, hogy a szakmunkások élnek a legjobban átlag ember szintjén?

Figyelt kérdés

Valljuk be, az iskola legbutábbjaiból kerülnek szakmunkásképzőbe az emberek, kb az 1/5-ük végzi el a 3 éves szakmunkásképzőt.


ezek az emberek ma súlyos százezreket keresnek alkalmazottként, vállalkozóként milliókat, jóformán zéró felelősséggel, a munka minősége is megkérdőjelezhető sokszor.


Tehát aki világ életében tróger volt = él, mint hal a vízben, aki tanult, pl ápolók, tanárok stb, azok meg negyed annyit sem keresnek, mint egy mekkelek festő.



2022. márc. 3. 09:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%
Most, hogy provokálod a népet ezzel a kérdéssel így most jobb? Így már nem viszket a kukid? :)
2022. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
41%
Én egy olyan albérletben lakom, ami lakás egy szobafestő vállalkozóé. A felesége tanárnő, szóval valószínűleg a férfi kereste a vagyonukat. Mindkét gyerekének vett egy-egy lakást, ezen kívül még egyet (amit mi bérlünk), meg még szép nagy házat épített magának.
2022. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

olyan szinten lerabolják a megrendelőket, ahogy kedvük szottyan.


Sajnos a sok airbnb-s felújító el.baszta a szakmunkásipart, vérszemet kaptak.


Szerintem nincs rendjén, hogy napi 70-100ezret megkeresnek, te meg átlag ember szintjén örülsz, ha 12-15öt összeszedsz.

2022. márc. 3. 09:23
 4/47 anonim ***** válasza:
57%

Jaj, már megint egy ilyen utáljuk a szakmunkásokat mert sokan jól keresnek irigykedő faszparaszt kérdés. Kicsit húzd már ki a fejed a saját seggedből.

(nem nem vagyok szakmunkás, betanított munkát végzek)

2022. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%
Közelében nem keres 70-100nak a legtöbb szakmunkás. Persze akad aki ezt megkeresi, nagyjából az 1% aki vállalkozott. Az átlag örül napi 30-nak.
2022. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
53%

A legtöbb valamire való szakember elég profin olvas építési terveket és műszaki rajzokat, mert nem annyiból áll a munkájuk, hogy "Te figyelj Béla, rakjuk akkor ezt a falat nyóc tégla magasra, aztán mehetünk a restibe fröccsözni."


Szóval nem feltétlenül igaz, hogy a legbutábbak mennek oda.


Konktra kérdés: Neked mi a végzettséged, munkád, mert azt látjuk, hogy panaszkodni nagyon tudsz?

2022. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
38%
egyéni vállalkozó szakik jól keresnek de egy vállalkozótól ne sajnáld már a pénzt...
2022. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
67%

"olyan szinten lerabolják a megrendelőket, ahogy kedvük szottyan"


En pont forditva tapasztaltam. Ezeknek a szerencsetleneknek a nagy resze meg szamlat sem ad, igy azt csinalok veluk, amit akarok.

Mult honapban szobafesto gyerek munkaja nem tetszett, mondtam neki, hogy kezdje ujra az egeszet, mert nem fizetem ki. Inas gyerek indult is a hengerert :D

2022. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
29%
Egyik rokonomnak építőipari vállalkozása van, sok ember dolgozik neki, és eléggé jól keres. De ő végzett építőipari diplomát is. Akkor őt is kell utálni, vagy neki elnézhető?
2022. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
63%
Villanyszerelőként dolgozok, van két szakmám, egy diplomám, több nyelven beszélek. Mennyire vagyok tróger? Találkoztam 1-2 ilyen ügyféllel már én is, persze azért olyankor jól jön a szaki, amikor a 50 éves karbantartatlan házban megadja magát a hálózat, és fagyoskodnak a sötétben.
2022. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!