Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Mennyi esélyem van rá, hogy visszakerülhessek az IT szektorba, akár a programozásba ilyen szakmai múlttal?

Figyelt kérdés
Informatikai rendszergazda végzettsegem van, anno suliban programozásból viszonylag jó voltam. Összesen fél évet dolgoztam a szakmámban, kb. 3 hetet programozóként. Aztán gyárba mentem műszakos melóra, otthagytam mert se idegileg se sehogy nem bírom. Most 28 éves vagyok, és annyi évet töltöttem el minden másban hogy nem tudom mi legyen. Szerintetek lehetek még az életben programozó vagy rendszergazda megint?

2022. márc. 5. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Persze, keress kkvkat, es legyel lelkes
2022. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha jól megy, az angol is, akkor simán
2022. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Az IT, úgy tapasztalom, nagyon nyitott világ.


Gondold át, hogy eddigi munkáid közül mi az a tapasztalat, amit hasznosítani tudsz. Soft skillekre gondolok, pl. kitartás, határidők betartása, idő hatékony beosztása, kommunikáció, csapatmunka, stb.


Meg persze legyél képben az újdonságokkal. Nézz utána mindennek, amit az állásh

irdetésben írnak.


Hajrá.

2022. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simàn
2022. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!