Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek az elhelyezkedési...

Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek alkalmazott közgazdaságtan diplomával? Egyesek azt mondják, hogy ez a legütősebb közgáz szak, máshol meg azt hallom, hogy mesterszak nélkül lehetetlen normális munkát kapni vele. Mi az igazság?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bsc + 1/2/3 folyékony nyelvismeret

Vagy

Bsc+msc


Nekem a 2. Verzió van, mert világéletemben utáltam a nyelveket, csak a számokat meg a reálos dolgokat bírtam. Most br. 850 a fizum, 3 év tapasztalattal.

2022. márc. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen Msc-d van?
2022. márc. 6. 13:00
 3/3 anonim válasza:

Nekem alkalmazott közgazdaságtan BA, pénzügy MSc és közgazdasági elemző MA végzettségem van, mégis szarul keresek....mondjuk valamit valamiért. A főnök nagyon távolságtartóan, óvatosan beszél velem. Minden véleményemre kíváncsi, látszik hogy tisztel és egy kicsit félve beszél hozzám, minden munkámat megköszöni. Szinte alig dolgozom, de főállásban vagyok bejelentve. Felelősségem semmi. Saját irodám van, amiben 4 ember is tudna dolgozni. A munkahely közel van, és nekem külön megengedte a főnök, hogy otthonról dolgozzak heti egyszer.


Szóval a lényeg. Megéri rá jelentkezni és elvégezni, sokat fog számítani a jövőben és tudod hasznosítani is. Sok szerencsét kívánok.

2023. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!