Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki szól a Telekomosoknak,...

Valaki szól a Telekomosoknak, hogy ELTE-n nincs 5 éve GTK? :D

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 10. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazott közgáz már volt, de persze nem valószínű, hogy arra gondoltak, mert azon nem sok vállalati pénzügy volt.

Ráadásul Lóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóránd :D

Számomra nem is ez a vicces, mert egy ártatlan baki, hanem ha valaki 5 évet lehúz egy olyan komoly helyen, ahol M&A projekteket vezet, mégis ki a jó istent érdekli, hogy hova járt fél évtizede?

Az a tapasztalat, amit munkával szerzett, össze sem hasonlítható azzal, ami az iskolapadban ragadt rá. Mert csinált Corvón egy üzleti tervet egy lángosozóról? Ne már :DD

Nem tudom miért van ez a ratyiskodás Magyarországon, hogy honnan van a papírod, amikor nemzetközileg minden egyetemünk a béka segge alatt, az Indiai egyetemek mögött több száz helyezéssel.

Amit meg itt GYK-n nyávognak egyesek, hogy jaj Corvinus, ELTE, BGE gagyi, Kodolányi, Milton fogyatékosképző, én vagyok a felsőbbrendű, mert az ELTEn puskáztam, nem a Miltonon, megyek kinyalom magamat :P Na ettől hányingerem van.

Amerikában ha van tapasztalatod, senkit sem érdekel hova jártál. A Goldman CEO-ja is noname fősulira járt, viccelni is szokott vele, Warren Buffet szintén. Bár az MBA-t már a Columbián csinálta.

2022. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lenne?😄


[link]

2022. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a kar indulásának a pillanatában el is végezted a mestert? XDD
2022. márc. 10. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
TUdod linkelni a konkrét hirdetést esetleg? Ez így elég kamu szagú...
2022. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Linkedinen keress rá a telekom állásai közt: M&A Transanction Expert (Project lead)
2022. márc. 10. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu, tényleg kint van. A HR-es nem volt a toppon, amikor kirakta ezt (aki mellesleg az ÁVF-re járt :D)
2022. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%
Ha tegyük fel 5 éve nincs, és elvár 5 év tapasztalatot, akkor az úgy mitől problémás?
2022. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 2 éve működik, úgyhogy egy mesterképzést már el lehetett ott végezni. Tapasztalata pedig korábbról is lehetett valakinek.

Persze biztos vagyok benne, hogy nem számolgatták, hogy hogy jön ki a matek, mielőtt összerakták ezt a hirdetést. Viszont szerintem nem is nagyon számít.

2022. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"ezekkel egyenrangú"


lol, szánalmas. :D

2022. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!