Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A hotelben történõ konferenciá...

A hotelben történõ konferenciáknak, továbbképzéseknek van értelme? Vagy csak ingyenes wellneszezés?

Figyelt kérdés

Természetesen vannak karácsonyi bulik, gálaestek, céges bulik stb. És azt is értem, hogy miért éri meg ez a hotelnak (kitölteni a szeptembertõl decemberig illetve januartól májusig tartó ūrt és legyen forgalom)

Magamból kiindulva, akármilyen munkahelyen voltam, a training inkább arról szólt, hogy te 1-2 napig vagy 1-2 hétig fizetetetten néztél ki a fejedbõl


2022. márc. 16. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, milyen helyeken dolgoztál eddig, nálunk évente van ilyen továbbképzés, ami egy hét, de minden nap de. 9-12-ig, illetve du. 3-6-ig masszív infóközlés van, amikre késöbb amunkánál szükség van, szóval nagyon nem wellneszezésröl van szó. Az egyetlen, ami ilyen, hogy a továbbképzés hétfötöl-péntekig tart, de következö szombat-vasárnapot megkapjuk pihenésként.
2022. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
igen, van értelme
2022. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Én már több ilyenen is voltam, több cégnél is, és gyakorlatilag semmi haszna nincs a munkára nézve.
2022. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy van. Ilyen jellegű továbbképzésre nem jártam, mert ha tanulni akarok valamit, akkor általában iskolarendszerű képzésre, vagy tanfolyamra megyek.

De konferenciákra járok rendszeresen. Nem wellnessezünk. Ha van is wellness, nagyon kevesen használják. A hivatalos programok szüneteiben, és a program után is nagyon hasznos beszélgetések vannak. Ilyenkor lehet a legjobb szakmai kapcsolatokat kialakítani.

Szerintem amire te gondolsz, az inkább ilyen csapatépítő. Ott tényleg inkább az a fontos, hogy jól érezd magad, és nincs úgymond szakmai munka.

2022. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Nincsen semmi értelme!


Nálunk ráadásul nem állták az összes költséget és utólag kiderült, hogy ezen időszakra kiírtak minket szabira.

2022. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Melyik cégnél volt ez?
2022. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!