Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiégtem, nem haladok előre....

Kiégtem, nem haladok előre. Annyira elegem van, és nem látom a fától az erdőt állapotba csöppentem. Karrier, életközepi válság?

Figyelt kérdés

Pszf, mérlegképes, adótanácsadó vagyok.

És most úgy érzem, hogy bent vagyok, számolom reggeltől a perceket 5ig, és egy kicseszett unalmas szr az egész.

Néztem más cégek ajánlatait, de ott is ugyan ez menne, cégnév és kollégák változnának, és még a fizu se biztos, hogy megéri.

De ötletem sincs merre váltanék innen, csak a munkahelyből van elegem, a szakmából is, vagy a világból.


2022. márc. 23. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Adotanacsadast kezdj el munka mellett csinalni, egy normalis konyvelot nem birok talalni aki garanciat is vallal...
2022. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kezdek magánba. Volt benne részem, kihagyom, amit ügyféllel vívni kell, hogy normális munkát lehessen végezni, és fizesse is meg a munkát, hát köszi neeeem.

Elég nekem munkakörből adódóan a stressz.

2022. márc. 23. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

5-10 évente drasztikus váltás kell, tejesen mást kell tanulni. Van egy íve mindig a dolognak:

-jön az ihlet, elkezdesz valami újat tanulni, nagy remények, stb.

-elkezdesz benne dolgozni

-elérsz egy jó pozíciót jó fizuval

-kezdenek idegesíteni az adott munkával járó dolgok

-már csak a rosszat látod, eleged van az egészből

-megint jön az újabb ötlet, kezdődik előlről a folyamat


Ez teljesen természetes. Ha beugrik, hogy mit akarsz csinálni már kezdheted is felkutatni a tanulási lehetőségeket. Már nem a szocializmusban élünk, amikor az ember onnan ment nyugdíjba ahol elkezdett dolgozni.

2022. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Munkahelyet válogatok, az nem érdekel. Az a bajom, hogy szó szerint a fél életem ebben töltöttem.

Egyszer mondtam azt, hogy nem akarok többet főkönyvet látni, és két hétig bírtam.

Most a gazdasági informatika, automatizálás alapjaival foglalkozok, de még gyerekcipő.

2022. márc. 23. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Aa az automatizalas rohadt jo, nagyon sok penz van benne es tanulni a vegtelensegig lehet :) hajra!
2022. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére szeretem, érdekel. Csak kevés támogatást kapok hozzá emberileg(hülyeség és társai)

Volt kolléga közölte, hogy aki nem tud papírból mérleget, az nem könyvelő, mert mertem csinálni egy parameterezet Excel sablont, ami mindent a helyére húz.

2022. márc. 23. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kétszer váltottam nyugdíjig. És teljesen ellenkezője mindig. Ez így jó mert az ember kieg
2022. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress egy jó coachot, pont erre való.
2022. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulnék németül és irány Svájc. Rohadt jól lehet ott ezzel keresni, és kihivás is lenne egy új ország.
2022. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!