Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában milyen esélyeim...

Angliában milyen esélyeim vannak munkát találni? Milyen a munkaerőpiaci helyzet jelenleg?

Figyelt kérdés
Angliában tartózkodom nyár óta, családtagnál. Home office-ból dolgozom, az otthoni munkahelyemre, home office van a covid kezdete óta. Úgy terveztem, hogy kihasználom majd ezt az időt munkakeresésre, megnézni találnék-e, viszont úgy alakult, hogy a gyerekeknek majdnem végig online oktatás volt, így nem tudtam. Szóval kb most majd tavaszi szünet után tudom csak egyáltalán kipróbálni, hogy egyáltalán találnék e, vagy mit találnék. Hamarosan viszont döntenem kellene, hogy az otthoni biztos e- vagy az itteni bizonytalan.

2021. márc. 22. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Te vagy Angliában, neked kellene tudnod, hogy "Milyen a munkaerőpiaci helyzet jelenleg?" Ha te nem tudod, akkor más honnan tudja?
2021. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen rosszul írtam ki a kérdést, kár, hogy nem lehet kérdést törölni. Angliában élőktől szerettem volna kérdezni, akik tapasztaltabbak az itteni munkaerőpiaci helyzettel, régóta kint élnek stb.
2021. márc. 22. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
első kérdés pre settled statuszod megvan?
2021. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A pre-settled státuszom megvan. Az otthoni munkám is megvan, amit szeretek és jelenleg home-office módon dolgozom oda. Terveztem megnézni itt, hogy találnék e munkát, de a gyerekeknek online school volt így nem volt rá lehetőségem. Néhány hónapom maradt, hogy eldöntsem elengedjem e az otthoni biztosat, az itteni ... bizonytalanért/semmiért. Azt hallom, hogy válság van, és már a válság előtt is kb. carer munkákat kaphatnék így, hogy még baby sitterségen kívül nem dolgoztam Angliában, illetve itteni iskolai végzettségem nincs, csak magyar.
2021. márc. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!