Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik kamionos céget érdemes...

Melyik kamionos céget érdemes keresni, ha fix körfuvaros rendszerben szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Több év tapasztalatom van. Elegem van a "kalandozásból". Valami kiszámíthatót keresek, lehetőleg hetelős nemzetköziben.

Melyik cégeket érdemes megkeresni? Álláshirdető portálokon nem sok találat van.....



2022. márc. 24. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

tobb ev tapasztalattal hogy lehet ennyi (keves) eszed? Mar bocs, de aki szerint a hetelozes elhetobb, vagy jobb egyaltalan az egy hulye…Baromi jo hogy pentek delutan vagy szombat reggel beesel es vasarnap este vagy hetfo hajnalban mar mesz is. Ha tobb ev tapasztalatod van pontosan tudod hogy kifogsz

egy dugot, ma mar nem rak meg a ceg mert 4 ig vannak majd hnap reggel, na bumm, maris ennyivel kesobb ersz haza.


Ha eletet is akarsz dolgozz 2/2 hetben, ennel elhetobb nincs. De alapbol aki kamionosnak megy, foleg itt keleten, az azert ne szovogessen haztartasbeli eletet, arra ott a 8 oras munka. Bocs, hogy ilyen nyers vagyok de itt eleg sulyos fogalomzavarok vannak, amiken anno en is atmentem

nem tagadom.


Magyarban a 2/1 is ritka, a ronixon meg lertonon kivul mast nem is tudok, habar a nemeth transnal talan van 2/2 , de meg mindig magyar ceg, azokkal meg csak a gond van…

nemetben sokkal gyakoribbak ezek, en is 2/2 ben vagyok, neha 3/3 ha megkernek, ezt nem

nagyon hiresztelnem en hol vagyok, de pl az ilyen ejszakai postasokhoz mint a dhl,gls eleg surun hallom hogy van 2/2, csak ott az a baj hogy ejjeles, en nappalosban vagyok onkihordossal (vagy mozgo padlos? hmm)

2022. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

K*rv@ nagy a pofád, hülye gyerek. Majd én eldöntöm, hogy nekem mi a jó. Rendben? A rosseb se akar 2 hetet semmit csinálni. Ideböfögtél valamit aminek a kérdéshez semmi köze. Ha én hetelős rendszert preferálom akkor azt. Hadd döntsem el a saját életemben, hogy mit és miért annyit.

Ilyen helyesírással szerintem nem nekem vannak gondok a toronyban.

2022. márc. 27. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
telefonrol irok te ertelmi nyomorek xD hat felolem baszd el az eleted, egy boszme paraszt kamionos ugy se zavar sok vizet az eletben, de akkor meg ne itt depizz te farok hanem a sok masik nyomoronc kollegadnak sirjal a parkoloban ket bokorba szaras kozott na csooo
2022. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Telefonon nem lehet helyesen írni?
2022. márc. 27. 11:23
 5/6 anonim válasza:

1/3


Tipik nagypofájú suttyó az életben semmire nem vitt öreg kamionos, aki akkor is okoskodik amikor a kutya nem kérte.



Kérdéshez, hátha valakinek segít: Interoil szokott hirdetni ilyet, Cargoport, meg kb az összes konténeres cég szinte fix köröket csinál.

2022. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

osztom az 5# válaszban leírtakat. "kedves" 1/3# "kolléga" egy utolsó utáni sutyerák vagy



véleményem szerint ez a fix körfuvaros rendszer a legtöbb multinál megoldható, megbeszélés kérdése (wabi, duvenbeck, révész, horváth rudi stb)

2022. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!