Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionosnak tényleg nehéz az...

Kamionosnak tényleg nehéz az dolga?

Figyelt kérdés

Na,szóval:

Még fiatal,jogsi nélküli srác vagyok,és kamionozás nagyon érdekel.

És mivel nem nagyon,vagy kicsit olvastam utánna,de már kb azt olvastam:

Hogy le terhelő mint lelkileg,mert mivel sok hülye van az úton,és még nem elég mingránsok,és tele büntetnek,rendőrök mindig csúnyán néznek és kb abba bele kötnek hogy milyen az ember feje..

Másik érvek:

Hogy van egy időszakasz: mondjuk tegyük fel,1 heted van pl:Budapestről Fiume(Horvát tengerpartra) vinned,és csak van kis időd,abban kell wc-re menni,kajálni-inni,vagyis magyarán mondva ha kellene mondjuk wc-re menni,nem álhatol le egy pihenőhelyre..

Vagy az ist hallotam,hogy ha megtámadnak,és tegyük fel raktárban (vagyis amit viszel,utánfutó),és tele van mingránsokkal,nem veheted elő az baltát,és nem kergeted el..



#rendőr #Szakma, fizetés,pénz,kamion,jogosítványt,fiatal,verekedés,balta,balhé,mingráns
2022. jan. 1. 15:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
36%
Nehéz a dolga a katonának
2022. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Azért írni-olvasni meg kellene tanulnod, higy jogsid legyen.

A kérdésed alapján olyan hat éves szinten megragadhattál.

2022. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kamionos Youtube-ozik és közvetíti, hogy mit csinál a munkája során, ott megnézheted nagyjából az életüket. Annyira borúsan és katasztrófaként egyik sem adja elő, ahogy te a kérdésben írod. De természetesen bármilyen munkát végzel, azért felelősséggel tartozol, és ha hülyeséget csinálsz, téged vesznek elő.

A másik része pedig ami a munkával jár, hogy kell hozzá bizonyos személyiség (pl. határozottság, önállóság, találékonyság hogy ne vessz el a világban) és beállítottság (főleg alkalmazkodóképesség, hogy akkor eszel-iszol-alszol-vécézel amikor tudsz és lehet vagy épp kötelező pihenőidő van) hogy elviseld a körülményeket.

2022. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2

Jóvan,mindig könnyebb osztani az észt,meg magad egját növelnmi,mint hogy valamiben normális és korrekt választ adni.

Nem vitázni akarok,de szerintem te meg inkább úgy osztad az észt,hogy nem is ismerlek,fő nem is tudom ki vagy..

2022. jan. 1. 16:06
 5/14 A kérdező kommentje:
egoját*
2022. jan. 1. 16:12
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem is a munka a nehéz (bár a nyerges billencs és a tartályos a legjobb, többi szarabb), hanem a sokféle szabály betartása sok elmebeteg, tudatlan vezető között az utakon. Nyugaton még a sok migráns is.

Nincs normálisan kialakított kamionos parkolóhely. Olyan büntetéseket osztogatnak a rendőrök, hogy rámegy a havi fizetésed.


Amúgy professzor81 youtubernek igaza van. Már nem éri meg ezzel foglalkozni. Ezért is van hatalmas hiány a sofőrökből.


Ha tisztességes csinálod, szétszívatnak. Legalja munkakör.

Sokan ott hagynák a szakmát, de nincs más végzettségük, illetve annyira szar fizetések vannak, hogy mással nem tudna ennyit félretenni, mikor már ott a család is, stb.

2022. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
…tisztességesen csinálod
2022. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3-6-7-es

Köszönöm az válaszatiokat :)

BÚék

2022. jan. 1. 16:51
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
gyártósor mellett se mehetsz akkor wc-re amikor akarsz...és még a fizetés is sz@r.
2022. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

Gyártban meg tudod ki megy...

Akinek van közép iskolás végzettsége,az inkább elmegy postásnak,az legalább normálissabb munka

2022. jan. 1. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!