Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss diplomásként Ausztriában...

Friss diplomásként Ausztriában vagy Németországban dolgozni?

Figyelt kérdés
A Műszaki Egyetem villamosmérnöki alapszakát végzem decemberben, és szeretnék német anyanyelvű országban dolgozni jövő évtől (akár mesterszakot is ott végezni). Felsőfokú angol nyelvtudásom van középfokú német nyelvtudással. Aki kiment, tudna tanácsokat adni, hogy érdemes munkát keresni, kell-e diplomát elfogadtatni, mennyit kell keresni a megélhetéshez, stb. ? Bármilyen tipp, tapasztalat érdekel.

2022. márc. 26. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
36%
10 Sima mérnökre gondoltam. Én csak it dolgozok mérnökként, nem itt tanultam. Eddig nem hallottam rola hogy ennyire népszerű lenne a dualis képzés.
2022. márc. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!