Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35 felett szerezni egy új...

35 felett szerezni egy új szakmát és utána elhelyezkedni benne mennyire valószínű?

Eddigi tapasztalatok nem kapcsolódnak ide, tehát kb. tök kezdőként mik lehetnek az esélyek?

IT területen.

2022. ápr. 1. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Siman megoldhato. Miben mas 35 felett ezt megoldani mint 25 felett vagy 20 felett?

Ha van ra idod energiad es penzed semmi nem all az utadba

2022. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FeketeCsucsor válasza:
44 évesen kezdtem neki az emblémázásnak.Legszuperebb meló a világon. 5 nap alatt találtam munkahelyet.4 éve már ott vagyok❤️ (Beszélek olyan nyelveketis ,amiket kb senki sem..de szerintem a munka minősége és a flow ami igazán számít
2022. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Mit takar ez a munkakör?
2022. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved és affinitásod, akkor semmi se állítson meg benne
2022. ápr. 3. 10:05