Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elozo munkahely ajanlolevel?

Elozo munkahely ajanlolevel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig 3 munkahelyem volt. Egy gyakornoki pozicio es 2 “rendes”. A gyakornoki pozicio a diakigazolvanyom lejartaval ert veget. Majd a kovetkezo 2 munkahelyemen en mondtam fel. Egyik sem volt tul jo, mindenhol jo munkaero voltam es nem akartak elengedni. Nyilvan hosszutavon terveztek velem es en nem voltam elegedett ezert valtottam. Vegre talaltam olyan munkat, ami mind a feladatokat mind az anyagiakat tekintve jo lehetoseg. Fel vettek, de kernek erkolcsit (ez megoldhato, mar le is kertem) es ajanlolevelet. A gyakornoki poziciohoz felvettem a kapcsolatot, de nem igazan akarnak irni. A masik 2 helyrol pedig nem szivesen kernek.
2022. ápr. 1. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem, es mi tortenik ha nem tudok adni? A munkat megkaptam, felvettek. Most el kell kuldenem a papirjaim stb es tobbek kozott ezt is.
2022. ápr. 1. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Miert nem toluk kerdezed?
2022. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat ha nem tudod miert valaszolsz? Gondoltam itt ha volt valaki hasonlo helyzetben ir valamit…
2022. ápr. 1. 18:11
 5/8 anonim válasza:
Ha nem haraggal vagy balhéval váltál el tőlük, keresd meg a cégen belül azt a személyt, akivel a legjobb viszonyban voltál és próbálj meg tőle kérni. Nemcsak főnök, munkatárs is adhat, ha közvetlen munkakapcsolatban voltál vele.
2022. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elozo munkahelyrol kernek ajanlo levelet. (Hivatalos pecset, alairassal). Elozo munkahely alatt erthetjuk azt ahol gyakornok voltam? Veluk beszeltem, ok szivesen adnak. Vagy a kozvetlen utolso munkahelynel kerik?
2022. ápr. 1. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Vigyél egyet, aminek a tartalma Neked is megfelel. Ha az új cég nem erre gondolt, akkor majd jelzi.
2022. ápr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj olyan embertől akivel jóban voltál. Nem muszáj olyanról akinél beadtad a felmondásod.
2022. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!