Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövő héten kezdek Wolt futárké...

Jövő héten kezdek Wolt futárként Miskolcon. Megéri belevágni? Nem egy bringabarát város. Parázok. Belvárosban és a főbb utakon nem szeretik a bicajosokat. A bicajt is féltem, hogy ellopják, megrongálják. Megtalálom majd a címeket?

Figyelt kérdés

150-et nettóban meg lehet keresni? Ami megmarad a költségek, adó kifizetése után.

3gb netem van, amit tudok használni.

Itt ahogy olvastam, nem lehet órákat foglalni. A "kezdés" 9-kor van. Tehát akkortól érdemes online lenni, és várni a rendeléseket? Ennyi az egész?

Ha kevés a gyalogos ti inkább a járdán haladtok?

Telefontartóból nem tudom melyik lenne a megfelelő. A karra rögzíthető szilikonos praktikusnak tűnik, mert nem kell mindíg levenni a bringáról...



2022. ápr. 1. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

150 nettót akarsz megkeresni?! Ilyen kevésre taksálod magad? Mesélj, mi a baj? Ennél egy élelmiszermulti (Aldi, Tesco stb.) is sokkal jobban fizet, és ott legalább van fedél a fejed fölött.

Ha parázol, akkor ne ezt a munkát válaszd! Nagyobb az esélyed egy balesetre, ha idegeskedsz.

A bringára kell egy jó lakat. Amikor kétes környékre szállítasz, inkább a kapun belül zárd le, ne az utcán.

A címeket meg fogod találni, ebben okostelefonos navigáció segít (Google térkép, OSM, Waze stb.). Szerezz be egy kormányra vagy alkarra rögzíthető telefontartót. (Az előbbit jobban látod menet közben, és nem kell levenni a bringáról, elég, ha a telefont veszed ki belőle, amikor megállsz.)

3 GB mobilnet bőven elég. Szerintem akár 1 GB is elég lenne.

A legtöbb rendelés ebéd- és vacsoraidőben van, tehát kb. 11-13h és 17-21h közt. Napközben érdemes hazamenni kajálni, pihenni, erre a délutáni órák a legalkalmasabbak.

Igyekezz azon a környéken maradni, ahol több az étterem. A címeket nem kötelező elfogadnod. Ha látod, hogy egy cím túl messze van, ezért nem lenne gazdaságos bevállalni, akkor inkább várj a következőre.

Lehetőleg ne járdázz. Ha jól emlékszem, pont Miskolcon gázolt halálra egy kapualjból kilépő nőt egy biciklis futár valamikor tavaly. Kizárólag akkor járdázz, ha máshogy nem tudod megközelíteni a célt, és sose gyorsan, mindig óvatosan. A KRESZ szerint max. 10 km/h sebességgel szabad járdán bringázni.

Írj privátban, ha kell még info.

2022. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mennyi időbe telt mire jeleztek hogy felvesznek futárnak?illetve milyen a munka hogy megy?
2022. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!