Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Generali nevű biztosí...

Milyen a Generali nevű biztosítónál dolgozni?

Figyelt kérdés
Túl jól hangzik a dolog, amiket elmondtak ott nekem. Milyen a fizetés, tényleg te szabod meg saját magadnak a munkaidődet? Mi a hátulütője a dolognak, mennyire nagy szívás? Szívesen várom a tapasztalatokat. :)

2022. ápr. 5. 19:24
 1/7 Atosz7 ***** válasza:
100%

Szia!A kérdésből úgy gondolom, hogy vállalkozóként csinálnád.

Igazából minden rajtad múlik,hogy mennyit fogsz foglalkozni vele...

A lényeg a telefonálás(hideghívás). Ez az amit kb. senki nem szeret, viszont ebből szerzel ügyfeleket. Vagy veszel fel embert és ő telefonál helyetted. Attól függ mi fér bele anyagilag.

Melyik város lenne?

2022. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ott dolgozom, de nem tanácsadóként vagy értéskesítőként. Ha ilyesmire irányul a kérdésed, akkor nem tudok segíteni, ha nem, akkor kérdezz nyugodtan :)
2022. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki most tervez oda menni, az ne tegye. Ugyanis várhatóan tömeges felmondások lesznek, pontosabban megszüntetik a partneri szerződéseket. Miért mondom? Mert a Generalit annyira érdekli az üzletkötők sorsa, hogy az év elején aláírt évi jutalékot lecsökkentette. A program amin belül kötik a szerződéseket, nem működik, nem kapnak már semmihez se támogatást, stb. Szóval nem jó munkahely!

Én pár hónapja dobtam be ott a törülközőt és nem bántam meg. A fentieket pedig azért tudom, mert néhány kollégával tartom a kapcsolatot és ők is kilépést fontolgatják. De az Onboarding dübörög, megy az agymosás ott.

Bocsi, ha nagyon őszinte voltam!

2022. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Azt határozottan cáfolnám, hogy a Generali ne lenne jó munkahely. Tény, hogy az informatikán bőven lenne mit fejleszteni, az is tény, hogy a jutalékalap csökkent az extraprofitadó miatt, de ez csak egy állapot. Jelen helyzetben nagyon sok cég van igen nehéz helyzetben, egy világválság küszöbén vagyunk könyörgöm...

Ettől függetlenül viszont még most is megbecsülnek a Generalinál és iszonyatosan nagy a fejlődési lehetőség.

2022. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
4-es te vagy most csatlakozhattál vagy nagy állománnyal rendelkezel, netán egy vezető vagy, aki védi a céget.
2022. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kötnek egyáltalán az emberek most biztosítást? Ahogy előttem mondták, egy világválság küszöbén vagyunk. Akkor a pénz romlik, azt megenni nem lehet, így az első az élelmiszer. Azt nem hiszem, hogy adnak a biztosító társaságok.
2022. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem most csatlakoztam, nincsen nagy állományom, és még csak vezető sem vagyok.

És kötnek most is biztosításokat, nincs csökkenés.

2022. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!