Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnaptól lesz két fél nap...

Holnaptól lesz két fél nap próbanapom, ha megfelelek lehet maradhatok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez egy takarékszövetkezet lenne.Azt mondták nem nagyon szokták felajánlani de most megkapom a lehetőséget, mert pályakezdő vagyok és semmi ilyet nem csináltam még.

Szóval mire számítsak?

Mit csináljak azon kívül hogy hajtok, hogy megkedveljenek?

Ilyenkor beosztanak valaki mellé vagy hogyan megy.

Számlavezető az egyik dolog a másik ennek az adminisztrálása. nem tudom melyiket kaphatnám meg, de mire számítsak?


2010. szept. 15. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
példál ne hagyd magad átverni, munkaszerződés és fizetés nélkül ne dolgozz
2010. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez próbanap, ez dönti el felvesznek e. Nem próbaidő, hanem egy esély hogy bizonyítsam oda való vagyok e.

Szerződést majd megkérdezem hogy határozott e.:)

2010. szept. 15. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

legyél mindenkivel kedves, és nagyon érdeklődő. figyelj mindenre, amit mutatnak, akard te is csinálni, kipróbálni...ne ásítozz...stb.

sok szerencsét!

2010. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!