Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi hivatal kiközvetítés...

Munkaügyi hivatal kiközvetítésnél ha nem jelentkezem a munkára kizárnak a munkanélküli rendszerből?

Figyelt kérdés

Már 6 éve munkanélküliként regisztrálva vagyok, de segélyt nem kapok. Most először küldtek egy papírt, hogy kiközvetítettek egy vállalkozáshoz irodai munkára és jelentkezzek vagy megszüntetik az összes segélyt (amit egyébként nem kapok).

Ilyenkor ha nem jelentkezem kizárnak a rendszerből is? Vagy hogy megy ez?


2022. ápr. 7. 12:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tavaly volt februárban. Budapesti kormányablak. Hozzáteszem itt nagyon nem segitőkészek ilyen téren. Belekötöttek, hogy van a nevemen egy gépjármű és miből fizetem az adót illetve biztosítást ha a saját TB-met nem tudom fizetni. Kisebb vita után, hogy ehhez mégis mi közük, mérgemben azt mondtam, a párnámba varrt spórolt milliókból. Ebből- nem vicc - határozat született amibe belekerült ez a mondat: Gépjárművét elmondása szerint a párnájába tartott spórolt pénzéből tartja fent! Ezek után még kaptam az OTP-től is egy levelet, hogy a kerületi kormányhivatalnak hatósági kérésre küldtek egy bankszámla kivonatot a számlám egyenlegéről. Végül megkaptam ezek után a TB-t. Szóval nem tudom, lehet csak én fogtam ki egy ilyen ügyintézőt de velem és a párommal szintúgy mindent megtett, hogy ne kapjanam meg vagy ne is akarjam megkapni.
2022. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja, nekem nincs semmilyen vagyonom, ingóságom és ingatlanom sincs, azt szoktam odaírni hogy a szüleim tartanak el (mivel fiatal vagyok ez hihető is), ja és bankszámlám sincs, szóval nálam nincs ilyen nagy vagyoni átvilágítás.
2022. ápr. 7. 16:09
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha megkérdezed a helyi kormányablakot mi van abban az esetben, ha esetleg elveszted a regisztrációd álláskeresőként, mert úgy tűnik ez önkormányzati szinten változó, hogy mihez kötik.
2022. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!