Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi hivatal kiközvetítés...

Munkaügyi hivatal kiközvetítésnél ha nem jelentkezem a munkára kizárnak a munkanélküli rendszerből?

Figyelt kérdés

Már 6 éve munkanélküliként regisztrálva vagyok, de segélyt nem kapok. Most először küldtek egy papírt, hogy kiközvetítettek egy vállalkozáshoz irodai munkára és jelentkezzek vagy megszüntetik az összes segélyt (amit egyébként nem kapok).

Ilyenkor ha nem jelentkezem kizárnak a rendszerből is? Vagy hogy megy ez?


2022. ápr. 7. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha kiközvetítenek valahova de te nem mész el akkor kizárnak.
2022. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem működsz együtt a rendszerrel, a regisztrációdat is törlik.
2022. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy előttem is írták, viszont annyival kiegészíteném,hogy elmenni köteles vagy de nem vagy köteles elvállalni. Engem is kiközvetítettek de megmondtam, hogy számomra sem a fizetés, sem a munkakör nem megfelelő illetve túl messze is van... Gyakorlatilag bármilyen indokot választhatsz ezek közül. Ilyen esetben viszont nem zárnak ki a rendszerből csak tudomásul veszik, hogy nem volt megfelelő számodra.
2022. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Hát a papíron azt írják akkor is megszűnik minden ha én utasítom vissza a munkát valamilyen indokkal. Szóval nem tudom...
2022. ápr. 7. 15:19
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha kizárnak a rendszerből attól még tudom kérvényezni a tb támogatást ugye? Tehát a regisztrált munkanélküliség nem feltétele igaz?
2022. ápr. 7. 15:33
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
De.
2022. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom csak a vagyoni helyzetet nézik és ez alapján adják meg a rászorultsági bizonyítványt, ami mindaddig újra igényelhető amíg a feltételek fennállnak.
2022. ápr. 7. 15:38
 8/13 A kérdező kommentje:

Én erről a támogatásról beszélek.

[link]

2022. ápr. 7. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Tőlem és a páromtól is kérték, hogy regisztrált munkanélküli legyek és csatoljam az erről szóló határozatot.
2022. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tőlem sose kértek ilyet, pedig már több éve igényelem...

Mikor volt, most vagy régebben?

2022. ápr. 7. 15:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!